زمان ثبت‌نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد

۳۱اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

14-471.jpg

مدیر کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی، گفت:‌ دانشجویان شاهد و ایثارگر از ۱۶ خرداد تا ۱۶ تیر ماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.esargaran.iau.ir می‌توانند نسبت به ثبت‌نام نقل و انتقال اقدام کنند.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسین نصیرزاده به اولویت‌های انتقال و مهمانی دانشجویان فرزند یا همسر شاهد و ایثارگر اشاره و تصریح کرد: در اولویت اول فرزند و همسر شهید، جانباز ۲۵ درصد و بالاتر، همسر و فرزند جانبازان ۴۰ درصد و بالاتر و همچنین آزاده و همسر و فرزند آزاده قرار دارند.

وی افزود: اولویت دوم شامل برادر و خواهر شهید، فرزند و همسر جانبازان ۲۵ تا ۳۹ درصد است که در صورت دو ترم مهمانی و کسب معدل ۱۵ انتقال انجام می‌شود بجز شهر تهران که برای انتقال حداقل معدل ۱۷ الزامی است.

مدیر کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد همچنین گفت: جانبازان زیر ۲۵ درصد، فرزند و همسر آنان، رزمنده، فرزند و همسر رزمنده در اولویت سوم نقل و انتقال قرار می‌گیرند.

وی با تأکید بر عدم مراجعه حضوی دانشجویان به سازمان مرکزی دانشگاه برای انجام امور ثبت‌نام و درخواست، اظهار کرد: پس از تشکیل کمیسیون، نتایج از طریق پایگاه اینترنتی ثبت‌نام به دانشجویان اعلام می‌شود.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *