زمان جلسه بررسی اختلاف ایران و عربستان مشخص شد

تاریخ انتشار: ۱۹ January 2016 | 1:30 pm

زمان جلسه بررسی اختلاف ایران و عربستان مشخص شد

رسانه‌های عربستانی اعلام کردند که تکلیف اختلاف این کشور با ایران بر سر بازی نکردن در خاک این کشور در جلسه‌ای که قرار است در دو روز ۲۵ و ۲۶ ژانویه برگزار شود، مشخص خواهد شد.

هر چند فدراسیون فوتبال عربستان و باشگاه‌های این کشور در لیگ قهرمانان آسیا با ارسال نامه‌ای به AFC اعلام کرده‌اند که حاضر نیستند در لیگ قهرمانان آسیا برابر حریفان ایرانی در خاک ایران به میدان بروند اما هنوز کنفدراسیون فوتبال آسیا واکنشی در این زمینه نداشته است.

روزنامه الریاضیه عربستان اعلام کرد که کمیته برگزاری بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا در روزهای ۲۵ و ۲۶ ژانویه (۵ و ۶ بهمن) در هتل فورسیزن دوحه تشکیل جلسه خواهد داد و موضع گیری نهایی خود را درباره اختلاف بین ایران و عربستان اعلام خواهد کرد.

سعودی‌ها در نامه‌ای که به AFC نوشته‌اند پیشنهاد داده‌اند که دیدار نماینده‌های این کشور در لیگ قهرمانان آسیا با حریفانی ایرانی در کشوری بی طرف برگزار شود و آنها قطر را به عنوان میزبان پیشنهاد داده‌اند. این درحالی است که ایرانی چنین پیشنهادی را رد کرده و هنوز تکلیف نماینده‌های دو کشور در هاله‌ای از ابهام است و باید کنفدراسیون فوتبال آسیا در این جلسه‌ای که در قطر تشکیل می‌دهد جمع بندی نهایی خود را اعلام کند.

گردآوری:گروه ورزش ممتاز نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *