زمان دقیق بازی پرسپولیس-گهر/ورزشگاه به روی پرسپولیسی ها باز است

به نوشته ظهور۱۲ » دیدار دو دیدار امروز هفته سوم جام خلیج فارس در ساعت ۲۲ ملوان بندرانزلی به دیدار صبای قم خواهد رفت و پرسپولیس تهران نیز با گهر زاگرس در ساعت ۲۲:۳۰ بازی خواهد داشت …

ضمن اینکه در بازی امروز پرسپولیس و گهر ، وجیه الله چشمه سری در خصوص مصدومیت علی کریمی گفت: در آخرین تمرین پیش از دیدار تیم های پرسپولیس و گهر درود، علی کریمی از ناحیه همسترینگ عضله دچار اسپاسم شد که از همان لحظه کادر پزشکی پس از یخ درمانی اقدامات لازم را برای رفع این مصدومیت به کار بست. این اقدامات در محل اردوی سرخپوشان از روز گذشته تا امروز ادامه یافت و طی سه مرحله روی پای کریمی فیزیوتراپی صورت گرفت.

پزشک پرسپولیس تصریح کرد: با تلاش دکتر علیپور و کادر پزشکی تیم، این بازیکن بدون هیچ مشکلی در اختیار کادر فنی قرار گرفت.

خبر دیگر اینکه در نشست هماهنگی تصمیم گرفته شد با توجه به میزبانی تیم گهر درود و انتخاب پیراهن زرشکی توسط این تیم، پرسپولیس با لباس های یکدست سفید در زمین حاضر شود.

این بازی ساعت ۲۲:۳۰ امشب در ورزشگاه آزادی آغاز می شود و به درخواست نماینده راهنمایی و رانندگی به جهت تسهیل شرایط برای حضور تماشاگران در ورزشگاه، مقرر شد درها حداقل ۳ ساعت قبل از شروع این دیدار باز شود.

در این نشست همچنین پیرامون ایجاد محدودیت برای حضور تماشاگران پرسپولیس صحبت شد اما در نهایت حضور تماشاگران در ورزشگاه، آزاد اعلام شد و در صورت خالی بودن ظرفیت ورزشگاه، تماشاگران بدون محدودیت امکان ورود خواهند داشت.

باشگاه پرسپولیس همچنین درخواست کرد بر کنفرانس خبری پس از بازی برای ایجاد نظم و هماهنگی نظارت کاملی صورت بگیرد.

در ادامه فردا سه شنبه ۷ بازی دیگر برگزار خواهد شد:

داماش – پیکان             (۲۲:۰۰)

فجر – نفت آبادان          (۲۲:۰۰)

نفت تهران – آلومینیوم   (۲۲:۰۰)

فولاد – سایپا                (۲۲:۰۰)

تراکتورسازی – مس      (۲۲:۰۰)

سپاهان – راه آهن        (۲۲:۰۰)

استقلال – ذوب آهن     (۲۲:۳۰)


مهدی موعود,ظهور۱۲,تصویر واقعی شیطان,دجال و فراماسونری

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ