زمینه آزادی ۴۸ زائر ایرانی فراهم شده است

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس گفت: طبق اعلام مقامات سوری به زودی خبرهای خوشی از وضعیت زائران ایرانی ربوده شده در این کشور اعلام خواهد شد که به معنی فراهم شدن زمینه آزادی آنها است.

سیدحسین نقوی حسینی نماینده ورامین با اشاره به آخرین وضعیت ۴۸ زائر ایرانی ربوده شده در سوریه  به خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران گفت: طبق آخرین اطلاعات دریافتی ما از منابع معتبر، تمام ۴۸ زائر ایرانی ربوده شده در سوریه سالم بوده و در صحت و سلامت کامل به سر می‌برند.

وی تصریح کرد: در حاشیه نشست اخیر سران جنبش عدم تعهد، مقامات سوری حاضر در این اجلاس اعلام کردند به زودی خبرهای خوشی از وضعیت زائران ایرانی ربوده دریافت خواهید کرد که نشان می‌دهد زمینه آزادی آنان فراهم شده است.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس خاطرنشان کرد: ‌۴۸ زائر ایرانی ربوده شده در بند معارضین دولت حاکم سوریه بوده و رایزنی‌ها برای آزادی آنها کماکان ادامه دارد.

گفتنی است چندی پیش ۴۸ نفر از هموطنانمان برای زیارت عتبات عالیات به سوریه عازم شده بودند که توسط گروهی به گروگان گرفته شدند و تاکنون رایزنی‌ها برای آزادی آنها حاصلی نداشته است.

انتهای‌پیام/


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *