زمین‌خوار میلیاردی در گرمسار بازداشت شد

فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: پلیس فردی را که اقدام به یک فقره زمین خواری به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در گرمسار کرده بود، دستگیر کرد.

زمین‌خوار میلیاردی در گرمسار بازداشت شد

به گزارش ممتاز نیوز، عبدالله حسنی گفت: ماموران انتظامی در راستای مقابله جدی با جرایم اقتصادی و جلوگیری از هدررفت سرمایه‌های ملی، پیگیری یک فقره زمین‌خواری در شهرستان گرمسار را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: در بررسی‌های میدانی به عمل آمده به وسیله پلیس مشخص شد فردی با اقدامات غیرقانونی ۹۰ هکتار از اراضی دولتی را تصرف و بدون داشتن مجوز قانونی اقدام به تنظیم اسناد مجعول و فروش این اراضی کرده است.

فرمانده انتظامی استان سمنان از بررسی‌های فنی پلیس و اطمینان از صحت موضوع خبر داد و در ادامه خاطرنشان کرد: با هماهنگی مقام قضایی، فرد خاطی دستگیر شد و با توقیف ملک، از انجام هرگونه عملیات ساخت و ساز جلوگیری به عمل آمد.
حسنی، ارزش اراضی دولتی توقیف شده را بنا به نظر کارشناسان ۱۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و تاکید داشت: حفظ بیت‌المال و اراضی ملی از دست متصرفان و سودجویان همواره در دستور کار مأموران انتظامی قرار دارد و پلیس با متخلفان برابر قانون و با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ