زندگی با مینی ون فیات ۵۰۰L

۲۹خردادماه۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

چرا فیات نباید هر کاری را که MINI با خودروی خود انجام می دهد، روی مدل ۵۰۰ خود نیز پیاده نکند؟ اولین تصاویر رسمی از فیات ۵۰۰L Living نشان از یک MPV پنج در نسبتاً جادار هفت نفره دارد که می تواند.

Fiat 500L Living mpv

Fiat 500L Living mpv

فیات نام زندگی را برای مدل ۵۰۰L برگزیده، چون این خودروی ۵ متری در کلاس خود جمع و جور ترین خودرو با این حجم از فضا محسوب می گردد و می تواند چابکی و جانداری را نیز القا نماید. فضای صندوق عقب با جمع کردن صندلیهای عقب به ۶۳۸ لیتر می رسد که ۲۳۸ لیتر از هاچ بک ۵۰۰L بیشتر است.

Fiat 500L Living interior

Fiat 500L Living interior

Fiat 500L Living interior

Fiat 500L Living interior

Fiat 500L Living interior

Fiat 500L Living interior

فیات ۵۰۰L Living با دو موتور بنزینی ارائه می گردد. یکی موتور ۱٫۴ لیتری ۹۵ اسبی و دیگری موتور ۹۰۰cc توربو که ۱۰۵ اسب نیرو تولید می کند. دو موتور دیزلی ۱٫۶ لیتری ۱۰۵ اسبی و ۱٫۳ لیتری ۸۵ اسبی نیز قابل انتخاب خواهند بود. گیربکس اتوماتیک نیز برای این خودرو در نظر گرفته شده است.

 Fiat 500L Living
MPV فیات ۵۰۰ در دو مدل Pop Star و Lounge و فضای داخلی در شش نوع تریم همراه با ۵ یا ۷ صندلی، ۱۹ رنگ برای بدنه شامل ۱۱ ترکیب دو رنگ و ۱۵ نوع رینگ و سقف مختلف و در مجموع ۲۸۲ ترکیب قابل انتخاب، به بازار می آید. این خودرو در صربستان مونتاژ و از ماه آینده وارد بازار خواهد شد.

مجله پدال
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ