زندگی موفق یک زن کوتوله +عکس

new06 110 زندگی موفق یک زن کوتوله +عکس

افراد کوتوله همیشه قربانی قلدری و به حاشیه رانده شدن توسط افراد معمولی بوده اند و آنها همیشه به نوعی تحقیر شده اند و مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند.


اما در حال حاضر تغییر نگرش نسبت به افراد کوتاه قد به آن معناست که این افراد هم میتوانند عشق و خوشبختی را لمس کنند.
“جولی جنویس” ۴۹ ساله که قدی حدود ۷۸ سانتی متر دارد و با مردی ۱۶۰ سانتی متری ازدواج کرده است میگوید: در دوران دبیرستان از پسرها وحشت داشتم و عمیقا باور داشتم که نمیتوانم دوست داشتنی باشم و کسی مرا به عنوان یک دوست و یا نامزد بپذیرد.
او در این رابطه میگوید: اکنون رفتارها و نگرشها تغییر کرده است و همه میدانند ماهم مثل دیگران هستیم .
من سالها با بیماری افسردگی که به این خاطر به آن دچار بودم جنگیده ام و معتقدم تولد با این نقص مادرزادی چیزی است که زندگی هرکسی را تحت تاثیر قرار میدهد و من به عنوان یک کودک در این مورد بسیار حساس بودم و سالها با مطالعه کتابهای خود سازی توانستم اعتماد به نفسم را بالا ببرم و الان که زندگی عادی دارم و به یاد آن روزها می افتم میفهمم چقدر زجر کشیده ام. اما خداوند به من دو فرزند سالم داده است که به این خاطر از او تشکر میکنم.
وی در مورد ازدواجش میگوید وقتی با همسرم آشنا شدم فهمیدم که ارزش عاشق شدن را دارم . ما با هم رابطه خوبی داشتیم و اندام من به هیچ وجه در نگرش بیلی تاثیری نداشت و انگار اصلا او متوجه این موضوع نبود. این نقص بزرگترین مربی زندگی من بوده است و به من کمک کرد تا به انسانی کامل تبدیل شوم و از هم سن های سالمم موفق تر باشم.

new06 112 زندگی موفق یک زن کوتوله +عکس

new06 113 زندگی موفق یک زن کوتوله +عکس

new06 111 زندگی موفق یک زن کوتوله +عکس

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ