زن میلیارد و حرکتی عجیب در خیابان ! + تصاویر

ممتاز نیوز:یک زن میلیاردر چینی ۱۵ سال است به نظافت خیابان ها مشغول است تا الگوی مناسبی برای فرزندانش باشد.
همه ما دوست داریم به عنوان والدین بهترین کارها را برای فرزندان خود انجام دهیم و الگوی مناسبی برای آنها باشیم و اکثر ما دوست داریم ارزش کار و فعالیت اجتماعی را به کودکان مان بیاموزیم. این کار ساده ای نیست و بسیاری از والدین در انجام آن ناموفق هستند.

یک زن چینی به نام یو یوژن خانم میلیاردری است که ثروت فراوانی دارد. او همه ثروتش را با کار و تلاش فراوان به دست آورده است. او صاحب بیش از ۱۷ آپارتمان است اما هنوز هم صبح زود از خواب بیدار می شود تا به تمییز کردن خیابانهای شهرش بپردازد. او برای انجام این کار ماهی ۲۳۰ دلار دستمزد میگیرد. وی ۶ روز در هفته ساعت ۳ بامداد بیدار میشود و کارش را شروع میکند در صورتیکه هیچ نیاز مادی به این شغل ندارد.

زن میلیارد و حرکتی عجیب در خیابان ! + تصاویر
او به خبرنگاران گفته است که می خواهم برای دختر و پسرم الگوی مناسبی باشم. وی یک مزرعه دار است که با فروش محصولاتش و سرمایه گذاری کردن درآمد آن در شغل های دیگر بخش اعظم ثروتش را به دست آورده است. پسر او یک راننده است که ماهی ۳۲۰ دلار درآمد دارد و دخترش کارمند یک دفتر تجاری است و ۴۸۰ دلار در ماه حقوق می گیرد.

زن میلیارد و حرکتی عجیب در خیابان ! + تصاویر

او می گوید مقصودش از این کار و تلاش بی وقفه نشان دادن ارزش کار کردن به بچه هاست. او میتواند در خانه بماند و از ثروتش لذت ببرد اما میگوید این کار کردن و تلاش است که به زندگی هر انسانی معنا میدهد. وی معتقد است مهمترین چیزی که باعث موفقیت و پیشرفت او شده است احساس مسئولیت وی نسبت به زندگی و اطرافیانش است.

منبع:روزگارنو

The post زن میلیارد و حرکتی عجیب در خیابان ! + تصاویر appeared first on .

  • گل زدن در فوتبال با حرکتی فوق العاده عجیب! تصویر متحرک
  • ساعت مچی یک میلیارد تومانی در تهران ! +تصاویر
  • نجات عجیب ماهیگیر از شکم کوسه +عکس

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ