زن و شوهر شرور دستگیر شدند

۰۷اردیبهشت،

فرمانده انتظامی آمل گفت: زن و شوهری که به سبب شرارت‌های مکرر تحت تعقیب مراجع قضایی و انتظامی بود با تلاش ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی آمل دستگیر شدند.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از فارس، محمدصادق پهلوان اظهار داشت: فردی که به سبب شرارت‌های مکرر تحت تعقیب مراجع قضایی و انتظامی بود با تلاش ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی آمل دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در تشریح جزئیات این دستگیری گفت: در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر اینکه فردی شرور و تحت تعقیب مراجع قضایی و انتظامی به نام «صابر ـ ق» در یکی از خیابان‌های سطح شهر آمل در حال تردد است، بلافاصله ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان به آدرس اعلام شده اعزام شدند.

وی افزود: با توجه به اینکه این فرد یکی از اراذل و اوباش شاخص شهرستان آمل بوده و ماموران با کار اطلاعاتی و منسجم، مخفیگاه او را شناسایی و مکان مورد نظر را تحت مراقبت قرار دادند.

پهلوان در ادامه گفت: با اطمینان از اینکه متهم در مخفیگاهش حضور دارد، ماموران در یک عملیات غافلگیرانه وی را به همراه همسرش که او نیز از سوی مراجع قضایی تحت تعقیب بود، دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل تصریح کرد: در بازدید از مخفیگاه متهم دستگیر شده کارگاه مشروب‌سازی با تمام ادوات تهیه و ساخت مشروب به همراه مقادیری مشروب دست‌ساز کشف و ضبط شد.

وی خاطرنشان کرد: متهم دستگیر شده که از اراذل و اوباش شاخص شهرستان آمل بوده به اتهام درگیری با سلاح سرد، ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان دستگیر و به همراه همسرش پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *