زیرساخت پیست‌های موتورسواری تکمیل نیست

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

زیرساخت پیست‌های موتورسواری تکمیل نیست

پرشین خودرو: رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیل‌رانی کشور از تکمیل نبودن زیرساخت پیست های موتورسواری کشور خبر داد.

به گزارش ممتازنیوز، حمیدرضا مهرعلی در مراسم افتتاح نخستین پیست موتورسواری کراس مازندران از مصوبات سفر رهبری در نوشهر اظهار کرد: این رشته ورزشی یکی از رشته های مهیج و پر مخاطب کشور و جهان است.
وی افزود: در رشته ورزشی فوتبال بزرگترین استادیوم ها گنجایش ۲۰۰ هزار نفر دارد، در حالی که در رشته اتومبیل رانی چهار استادیوم ۴۰۰ هزار نفری وجود دارد که از قبل شروع مسابقات رزرو می شود.
مهرعلی تصریح کرد: کشور ما دارای پتانسیل های فروانی در هر دو رشته موتور سواری و اتومبیل رانی است.
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی کشور خاطر نشان کرد: در کشور ۳۶ میلیون نفر دارای گواهینامه خودرو و ۸ میلیون نفر گواهینامه موتور سواری دارد و وجود دو کارخانه بزرگ خودرو سازی که در خاورمیانه بی نظیر بوده و کارخانه های قطعه سازی مرتبط با خودرو گواه این مدعاست که کشور ما ظرفیت های زیادی برای توسعه هر دو رشته را دارد.
به گزارش تسنیم، مهرعلی بیان کرد: ایجاد زیرساخت های مناسب برای تأمین امنیت بیشتر و استاندارد سازی در پیست های موتور سواری و اتومبیل رانی از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
وی با بیان اینکه کشور ما در رشته موتو کراس جایگاه سوم آسیا را دارد گفت: مازندران نیز برای شکوفایی هر چه بیشتر استعدادهای که دارد نیازمند توجه بیشتر مسئولین امر است.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *