ساختمان دادگستری شهرستان نیر افتتاح شد

ساختمان دادگستری شهرستان نیر در زمینی به مساحت چهار هزار و ۵۰۰ متر مربع با زیربنای حدود یکهزار و ۷۸۰ متر مربع و اعتبار مالی ۱۵ میلیارد و ۱۳۰ میلیون ریال در طول دو سال ساخته شده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، غلامعلی رضایی در این مراسم وضعیت آمار کادر قضایی استان اردبیل را کمتر از میانگین کشوری دانست.

رییس کل دادگستری استان اردبیل گفت: دادگستری اردبیل در افزایش پرونده‌های منجر به صلح و سازش جزو چند استان برتر کشور است.

وی افزود: به رغم کمبودهای کادر قضایی، اداری و سایر مشکلات، دادگستری این استان عملکرد قابل قبولی در بخش‌های مختلف داشته است.

وی افزایش صلح و سازش در پرونده‌های قضایی، تقویت شوراهای حل اختلاف، مبارزه با بلای خانمانسوز مواد مخدر، کاهش جمعیت کیفری زندانیان، کاهش اطاله دادرسی و نزدیک‌تر شدن اوقات رسیدگی به پرونده‌های قضایی را از جمله موفقیت‌های دادگستری استان اردبیل ذکر کرد.

انتهای پیام


ایسنا

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
 1. علی صاحب نظر گفت:

  ” بسمه تعالی ”
  ریاست محترم قضایی رئیس کل دادگستری استان اردبیل
  با سلام و عرض ادب
  احتراما بدینوسیله اینجانب علی صاحب نظر در خصوص پرونده کلاسه شماره ۹۴۰۹۹۸۰۲۲۸۱۰۰۵۶۶ به شماره بایگانی ۹۴۰۱۷۳ که در تاریخ /۰۸/۰۵ طی نیابتی از اجرای احکام شعبه ۲۱ دادگاه شهید بهشتی تهران : طی نامه مکانیزه ارسالی به شماره ۹۴۱۰۵۳۰۲۵۷۷۰۰۱۱۱ به ریاست محترم دادگستری شهرستان نیر که از شرکت حران راه به مدیریت علی دهبان بملبغ ۱/۶۹۰/۳۶۶/۷۲۹ طلبکار بودم در تاریخ /۰۸/۰۶ طی درخواستی از مازاد اموال شرکت حران راه در کلاسه پرونده شماره ۹۴۰۰۸۱ از بابت فروش چهار دستگاه غلطک که مازاد ان بالغ بر ۶۷ میلیون تومان بود و همچنین در پرونده کلاسه شماره ۹۳۰۲۴۳ که از مازاد اموال شرکت حران راه از فروش بیل مکانیکی بملغ ۱۰۰ میلیون تومان بود که جمع مازاد دستگاهای یادشده بمبلغ ۱۴۷ میلیون تومان میشد درخواست تامین طلب از مازاد دستگاهای فوق شدم و باقی مانده طلب را از طریق فروش لودر که طی پرونده شماره ۹۳۰۲۶۲ بنام محمد فلاحتی توقیف گردیده بود درخواست نمودم.
  متاسفانه جناب اقای توفیفی دفتر دار جناب اقای مظهری مدیر اجرای احکام مدنی دادگستری نیر با کار شکنی و با شیطنت های خاص و عوام فریبی و با سر کار گذاشتن اینجانب به مدت ۳ هفته در اردبیل بدون نیابت به نفع مهریار حسین زاده مازادها دستگاهای یاد شده را توقیف نمود در صورتی که مهریار حسین زاده نیابتی به دستگاهایی یاد شده را نداشته است با این ترفند مازادهای دستگاههای یاد شده که بمبلغ ۱۴۷ میلیون تومان بوده از دست اینجانب خارج نموده و به کسانی پرداخت نموده که چند ماه بعد از اینجانب نیابت اوردند .الان بعد از گذشت حدود ۴ ماه بنده بلاتکلیف موندم تنها دستگاه باقی مانده یکدستگاه لودر هست اونهم مدیر عامل شرکت به نظر کارشناسان اعتراض مینماید و قصد فروش ان را ندارد.
  لذا از آن ریاست محترم عاجزانه تقاضا دارم دستور رسیدگی به خلاف های که اقایان توفیقی و مظهری مدیر اجرای احکام مدنی دادگستری نیر انجام دادند رسیدگی فرماییند .
  ضمنا” اگر صلاح میدانید اینجانب به دیوان محترم اداری تهران شکایت نمایم .که قبلا” هم با شیطنت های مدیر عامل شرکت حران راه علی دهبان در اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شمالشرق تهران انجام شده بود به دیوان عدالت اداری شکایت نمودم و خلاف رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شمالشرق تهران محرز شد و عوامل دیگر کارمندان که با نامبرده مشارکت داشتند در حال بررسی میباشد.
  با سپاس فراوان
  علی صاحب نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *