ساخت تلفن همراه ویژه افراد مسن

یک شرکت قصد دارد به زودی تلفن همراه ویژه افراد مسن را به بازار عرضه کند.
شرکت کلاریتی زیرمجموعه شرکت پلانترونیکس اعلام کرد که به زودی تلفن همراه ویژه افراد مسن را که قابلیت‌های ویژه‌ای دارد روانه بازارهای جهانی خواهد کرد.
به گفته این شرکت، تلفن جدید از طرح ساده‌ای برخوردار بوده و ابتدایی است اما در آن قابلیت‌هایی گنجانده شده است که ویژه افراد مسن و پیر بوده و کار با آن را برای این افراد آسان می‌کند.
جیمی وان دنبرگ، معاون شرکت کلاریتی در این باره گفت: شمار افراد مسن و پیری که از تلفن همراه استفاده می‌کنند رو به افزایش است و هم‌اکنون بیش از ۷۵ درصد آن‌ها از تلفن‌های همراه استفاده می‌کنند.
تلفن‌های جدید سبک‌تر از دیگر تلفن‌های همراه بوده و صفحه کلید آن‌ها به گونه‌ای است که کار کردن برای افراد داری بیماری آرتروز را آسان می‌کند. در همین حال در این تلفن‌ها سیستم کنترل صدا به گونه‌ای تعبیه شده است تا افرادی که از اختلال شنوایی برخوردارند بتوانند درجه صدا را افزایش داده و بهتر صدای تلفن را بشنوند.
به گزارش ایسنا علاوه بر این در این گوشی جدید برای افراد نابینا و کسانی که از اختلال بینایی رنج می‌برند، صفحه کلید گویا و Caller ID گویا تعبیه شده است.
تلفن همراه جدید Pal نام داشته و قیمت آن ۹۹ دلار تعیین شده است. این تلفن همراه در ابتدا تنها به صورت آنلاین و از طریق وب‌سایت شرکت کلاریتی به فروش خواهد رسید.

iTanalyze.ir

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *