سارقان داخل خودرو دستگیر شدند

۰۷اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

فرمانده انتظامی قوچان از انهدام باند سه نفره سارق داخل خودرو و کشف بیش از ۱۲ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش مشرق به نقل از فارس، علی حیرانی ظهر امروز با اشاره به انهدام باند سارقان داخل خودرو و اعتراف به ۱۲ فقره سرقت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو در یکی از مناطق شهر قوچان موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: با انجام تحقیقات ویِژه پلیس، ماموران کلانتری ۱۱ با سارقی حرفه‌ای که قصد شکستن شیشه یک خودرو را داشت برخورد کرده و پس از اطمینان وی را دستگیر کردند.

حیرانی با بیان اینکه در بازجویی‌های به عمل آمده متهم به ۱۲ فقره سرقت اعتراف کرد، یادآور شد: پس از انتقال متهم به پلیس آگاهی در بازجویی‌های به عمل آمده به ۱۲ فقره سرقت در داخل خودرو با همدستی یک سارق و مالخر اعتراف کرد.

وی ادامه داد: ماموران کلانتری در دو عملیات مجزا همدستان متهم را در اقدامی ضربتی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی قوچان خاطرنشان کرد: بی‌احتیاطی و غفلت مالباختگان زمینه‌ساز سرقت‌هایی از این دسته بشمار می‌رود و باید با به کارگیری روش‌های امنیتی از این گونه سرقت‌ها پیشگیری کرد.

حیرانی گفت: شهروندان باید هنگام ترک خودرو اقدامات احتیاطی و بازدارنده از جمله اجتناب از گذاشتن اشیا قیمتی، اسناد و مدارک مهم داخل خودرو، بالا بردن شیشه اتومبیل و بستن درب‌ها، توقف در پارکینگ‌های عمومی و دیگر نکات را جدی بگیرند.

باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ