سالار عقیلی و رضا صادقی در کنار هم می‌خوانند

گردآوری توسط گروه موسیقی ممتازنیوز

با اجرای قطعاتی با مضمون ˝عشق من،‌ایران من ˝؛

کنسرت بزرگ عشق؛ من ایران من در برج میلدا برگزار می‌شود.

به گزارش هنرآنلاین؛ برج میلاد سوم و چهارم مهرماه میزبان کنسرت “عشق من،‌ ایران من” به میزبانی دو هنرمند مطرح موسیقی سنتی و پاپ ، سالار عقیلی و رضا صادقی است که این روزها خود را برای این اتفاق بزرگ آماده می کنند.ویژگی این دو هنرمند که آنها را در یک کنسرت کنار هم نشانده این است که بیشتر آثار این دو خواننده در برگیرنده مضامین عشق به ایران، عشق به ایرانی و هم چنین خوانش قطعات خاطره انگیز برای مردم است.

در این کنسرت سالار عقیلی خواننده موسیقی اصیل و رضا صادقی خواننده پاپ در کنسرتی مشترک به نام ” عشق من، ایران من” قطعاتی اجرا کرده و در دو قطعه دوئت خوانی خواهند کرد.

رضا صادقی دربارهٔ برگزاری این کنسرت گفت: این کنسرت در حقیقت یک میهمانی ایرانی است که به میزبانی ایران برگزار می گردد و در آن دو میهمان دیگر یعنی من و سالار عقیلی روی صحنه می رویم. در این کنسرت نه من وارد جهان موسیقی سنتی می شوم و نه سالار عقیلی پاپ می خواند بلکه در کنار هم آهنگ های مربوط به ایران را می خوانیم.

او در این باره ادامه داد: برگزاری این کنسرت را این طور می توانم تشبیه کنم که من و سالار عقیلی در این کنسرت دو برادریم با مادری به نام ایران که ما را کنار هم جمع کرده. من گیس مادر را شانه می زنم و ایشان چشمانش را سورمه می کشند.

سالار عقیلی هم در باره این کنسرت که توسط شرکت کانون ایران نوین و با همکاری شرکت عظیم شهر برگزار می گردد گفت: برای برگزاری این کنسرت ابتدا قرار بود ۴ خواننده در کنار هم به روی صحنه برویم که بعد از گفتگویی که با رضا صادقی داشتیم تصمیم بر این شد که دو نفری این کنسرت را برگزار کنیم. من و رضا صادقی هر کدام به طور جداگانه به نام ایران و به عشق ایران در این کنسرت ترانه هایی که در سال های اخیر کار کرده ایم را می خوانیم.

او در ادامه تاکید کرد: با شرکت در این کنسرت خواستم نشان دهم اهالی موسیقی سنتی هیچ دشمنی با موسیقی پاپ فاخر ندارند و فکر می کنم اهالی موسیقی پاپ هم با موسیقی سنتی جدی ، مشکلی ندارند.

عقیلی هم چنین از دیگر اهدافش اجرای کارهای خاطره انگیز و هم چنین قطعات وطنی اش دانست.

سالار عقیلی در بخشی دیگر از صحبت هایش دربارهٔ قطعاتی که خواهد خواند گفت: کارهای من در این کنسرت قطعات وطنی و قطعاتی است که مردم با آنها خاطره دارند.

وی افزود: همیشه دوست داشتم کارهای خاطره انگیزم را در یک کنسرت اجرا کنم و در برنامه مشترکم، هم قطعه های وطنی و هم کارهای خاطره انگیزم برای مردم زمان اجرا می یابد .

پایان پیام/۴۳


آخرین خبرها
منبع:هنرآنلاین
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ