سایت “شهید مطهری‌” پروژه‌ی عظیم در جهت انتشار یافتن افکار این شهید است

۱۵اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

“علی لاریجانی‌” در مراسم رونمایی‌ از پایگاه اینترنتی “شهید مطهری‌”:

رئیس مجلس شورای اسلامی پایگاه اینترنتی “شهید مطهری‌” را پروژه ای عظیم در جهت انتشار یافتن افکار و عقاید وی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه ی ادبیات باشگاه خبرنگاران حاضر در محل در مراسم رونمایی‌ از پایگاه اینترنتی “شهید مطهری‌” با حضور دکتر “علی لاریجانی‌” و رئیس بیست‌و‌ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران “علی لاریجانی‌” با اشاره‌ای به شخصیت اخلاقی و افکار این شهید گفت: مرحوم “مطهری‌” انصافا‌ یکی از اشخاص نادر در تاریخ معاصر ماست افکار وی تک بعدی نیست.

وی ادامه داد: یکی از دغده‌های “مطهری‌” برای نسل جوان این بود که آثار و افکار اسلامی را با زبانی ساده بیان کند به طوریکه در آثار وی این ویژگی بارز را ملاحظه می کنیم.
“لاریجانی‌” در رابطه با آثار “مطهری‌” تصریح کرد: آثار وی سیر صعودی دارد و منحصر به زمان خاصی نمی‌شود در آثار روی هم استحکام عمیق و هم سادگی زبان و همینطور چند وجهی‌ بودن افکار‌شان جذابیت و کمال بالایی به این داده است.
وی با اشاره به آزادی فکر “شهید مطهری‌” اظهار داشت: آزادی اندیشه و عدالت اجتماعی در آثار وی به طور کامل مشهود است که این آزادی فکری لازمه‌ی تداوم انقلاب اسلامی بود.
رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: پایگاه اینترنتی “شهید مطهری‌” پروژه‌ای عظیم است که بر انتشار یافتن افکار وی خواهد پرداخت./ص


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ