سایت پرسپولیس: دنیزلی استعفا داده/ رویانیان تا ۴۸ ساعت دیگر سرمربی جدید را معرفی می‌کند

به گزارش خبرآنلاین؛ باشگاه پرسپولیس رسما اعلام کرد که دنیزلی برای سرمربیگری این تیم به ایران برنمی‌گردد. به نوشته سایت رسمی این باشگاه مصطفی دنیزلی که پیش از این چندین بار از مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درخواست مرخصی کرده بود تا مشکلات شخصی و خانوادگی اش را رفع کند، امروز (جمعه) در آخرین مذاکره با مدیر عامل این باشگاه، به دلیل مرتفع نشدن این مشکلات با عذرخواهی از وی و هواداران، از سمت سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس استعفا کرد.

مدیر عامل سرخپوشان از این مربی خواسته بود که یک دنیزلی تمام عیار باشد و با تمرکز کامل و با تمام توان هدایت این تیم را بر عهده گیرد.

سردار رویانیان به دلیل احترامی که برای این مربی نام آشنا قائل بود، چندین بار با مرخصی های پی در پی وی موافقت کرد اما تا آخرین لحظه نیز این مشکلات برطرف نشد.

در پایان این مذاکره تلفنی، دنیزلی اعلام کرد؛ شرایط حضور در پرسپولیس را ندارد و بدلیل بیماری همسر و پدر همسرش، تمرکز لازم را برای اداره پرسپولیس نخواهد داشت؛ لذا وی پس از عذرخواهی از رویانیان و هواداران از سرمربیگری این تیم استعفا کرد.

وی همچنین اعلام کرده است که در چند روز آینده برای تسویه حساب اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

گفتنی است؛ سردار محمد رویانیان ضمن اطمینان خاطر به هواداران اعلام داشت؛ باشگاه پرسپولیس جهت جذب سرمربی جدید این تیم در حال مذاکره با چند مربی می باشد که پس از جمع بندی نهایی، سرمربی جدید پرسپولیس به زودی معرفی خواهد شد.

رویانیان چند روز قبل در مصاحبه با خبرآنلاین گفته بود اگر دنیزلی به ایران برنگردد، طی مدت دو روز سرمربی جدید پرسپولیس را معرفی می‌کند. آن‌ها علاوه بر دنیزلی با سه گزینه دیگر هم در حال مذاکره هستند که یکی از آن‌ها متسو و دیگری کالدرون است. گزینه سوم هم فردا به ایران می‌آید تا با رویانیان مذاکره کند. از میان این گزینه‌ها، متسو شانس کمی برای سرمربیگری دارد چراکه او رقم بالایی را پیشنهاد کرده و از طرفی مسئولان باشگاه متوجه شده‌اند که اعلام نام او چندان باعث خوشحالی هواداران تیم نشده است و هواداران او را زیاد قبول ندارند.

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *