سایپایدک: کمبود قطعه در نوروز ۹۳ نخواهیم داشت خدمات شبانه‌روزی در نمایندگی‌های منتخب سایپا ارائه می شود

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

سایپایدک: کمبود قطعه در نوروز 93 نخواهیم داشت خدمات شبانه‌روزی در نمایندگی‌های منتخب سایپا ارائه می شود

سایپایدک: کمبود قطعه در نوروز ۹۳ نخواهیم داشت
خدمات شبانه‌روزی در نمایندگی‌های منتخب سایپا ارائه می شود

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا از ارائه خدمات شبانه‌روزی توسط نمایندگی‌های منتخب سایپا در طرح امداد نوروزی سال ۹۳ خبر داد.

به گزارش ممتازنیوز، مصطفی وحیدزاده ضمن تبریک سال نو به تمام هموطنان، اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نمایندگی‌های منتخب سایپا با آغاز سال نو با آمادگی کامل در حال خدمت‌رسانی به مشتریان هستند.
وی ادامه داد: وظیفه شبکه خدمات پس از فروش سایپا در ایام نوروز، ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان در سفرهای نوروزی است و با توجه به حجم سفرهای نوروزی، نمایندگی‌های منتخب سایپا همزمان با آغاز سال نو با آمادگی کامل در حال خدمت‌رسانی به مشتریان گروه سایپا هستند.
وحیدزاده کیفیت در خدمات را اصل اساسی و مهم در جلب رضایت مشتریان دانست و گفت: شبکه خدمات پس از فروش با تمام توان در تلاش است بهترین خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مسافران نوروزی ارائه نماید.
وی ادامه داد: ۵۲۸ ناوگان امدادی که بصورت پایگاههای ثابت و سیار در این طرح فعال هستند. ضمن اینکه ۵۳۳ نمایندگی به صورت یک شیفت و ۳۰ نمایندگی به صورت شبانه‌روزی به ارائه خدمت به مشتریان گروه سایپا خواهند پرداخت.
وحیدزاده تاکید کرد: در ماههای پایانی سال ۹۲ پیش‌بینی‌های لازم برای تأمین قطعات یدکی مورد نیاز در طرح امداد نوروزی انجام شد که به این ترتیب در تعطیلات نوروز ۹۳ با مشکلی به نام کمبود قطعه مواجه نخواهیم بود؛ ضمن اینکه قطعات مورد نیاز در کمترین زمان ممکن به تمام نقاط کشور ارسال می‌شود.
وی با اشاره به ارائه خدمات متنوع سایپا به مالکان خودروهای سواری در قالب بسته‌های خدمت کارت نارنجی، ادامه داد: خدماتی که در قالب کارت نارنجی به مشتریان ارائه می‌شود ضمن اینکه آرامش خاطر مشتری را به همراه دارد، موجب صرفه‌جویی در هزینه‌ها نیز می‌گردد که از آن جمله می‌توان به گارانتی بدنه اشاره کرد. لذا مشتریانی که تاکنون کارت نارنجی تهیه نکرده‌اند می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های سایپا و تهیه کارت نارنجی، از خدمات آن در طول تعطیلات نوروزی بهره‌مند گردند.
مدیرعامل سایپایدک افزود: امیدوارم هموطنان عزیز در طول سفر با مشکلی مواجه نشوند اما اگر احیانا مشکلی پیش آمد می‌توانند در تمام ساعات شبانه‌روز با شماره تلفن‌های ۰۹۶۵۵۰و ۸۴۴۴۴-۰۲۱ تماس بگیرند. بعد از اجرای طرح هم مرکز تماس با مشتریان گروه خودروسازی سایپا با شماه ۰۹۶۷۷۰ آماده دریافت نظرات هموطنان درباره خدمات امدادی است.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *