سایپا آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 سایپا آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی

سایپا آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی

پرشین خودرو: در تعطیلات نوروز ۹۳ خدمات امداد نوروزی گروه خودروسازی سایپا با کیفیتی متفاوت به هموطنان ارائه خواهد شد به این معنا که تمام مسافران نوروزی اعم از خودروهای تولیدی گروه سایپا و سایر خودروها از خدمات امدادی سایپا بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش ممتازنیوز،​ مصطفی وحیدزاده با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نمایندگی‌های منتخب سایپا با آمادگی کامل آماده خدمت‌رسانی شبانه‌روزی به هموطنان عزیز هستند.
وحیدزاده گفت: بنای ما بر جلب حداکثری رضایت مشتریان است و باید بر اساس نیاز مشتری حرکت کنیم. لذا باید به دنبال استانداردسازی خدمات و افزایش کیفیت آن باشیم.
مدیرعامل سایپایدک ادامه داد: آرامش خاطر مشتری و ارائه خدمات جدید و با کیفیت، مشتری را وفادار نگه می‌دارد. لذا ما به عنوان متولی خدمات پس از فروش خودروهای سواری گروه سایپا، خود را مکلف می‌دانیم که در کنار مشتری بمانیم.
وحیدزاده ادامه داد: در مجموع ۷۱۰ نمایندگی مجاز سایپا و ۵۷۴ ناوگان امدادی شامل ۳۱۷ پایگاه ثابت و سیار در این طرح فعال هستند که از این تعداد ۵۵۸ نمایندگی به صورت یک شیفت و ۴۵ نمایندگی به صورت شبانه‌روزی به ارائه خدمت خواهند پرداخت.
وحیدزاده یادآور شد: در طرح امداد نوروزی سال ۹۳ نیز همانند سال ۹۲، انجمن‌های صنفی نمایندگی‌ها در امدادرسانی با ما همکاری خواهند کرد و کنترل و نظارت منطقه‌ای بر عهده آنها خواهد بود.
مدیرعامل سایپایدک تاکید کرد: وظیفه شبکه خدمات پس از فروش سایپا در ایام نوروز، ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان است لذا با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نمایندگی‌های سایپایدک با آمادگی کامل در خدمت مشتریان گروه خودروسازی سایپا هستند.
مدیرعامل سایپایدک با بیان اینکه افزایش رضایت مشتری و کاهش زمان انتظار مشتری دو هدف عمده در طرح امداد نوروزی سال ۹۳ هستند، گفت: هیچ گونه کمبودی برای تامین قطعات یدکی نمایندگی‌ها و مشتریان عزیز وجود ندارد و پیش‌بینی‌های لازم برای ایام نوروز انجام شده است.
وی با اشاره به اینکه کل شبکه نمایندگی‌ها و امدادگران سایپا آماده ارائه خدمات مطلوب به مشتریان هستند، گفت: مسافران نوروزی می‌توانند از خدمات کارت نارنجی از جمله گارانتی بدنه در ایام نوروز استفاده کنند. ضمن اینکه در رزوهای پایانی سال نیز شبکه نمایندگی‌ها برای بازدیدهای قبل از سفر در آمادگی کامل هستند و انتظار ما از مشتریان عزیز این است که قبل از آغاز تعطیلات نوروز برای رفع مشکلات احتمالی به نمایندگی‌های مجاز گروه سایپا مراجعه کنند تا در تعطیلات با مشکل خاصی مواجه نشوند و با خیال راحت به مسافرت بروند.
وحیدزاده در پایان افزود: امیدوارم هموطنان عزیز در طول سفر با مشکلی مواجه نشوند اما اگر احیانا مشکلی پیش آمد می‌توانند در تمام ساعات شبانه‌روز با شماره تلفن‌های ۰۹۶۵۵۰ تماس بگیرند.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ