سایپا به ۳ قاره جهان خودرو صادر می کند

سیبنا: میزان صادرات محصولات سایپا در ۶ ماهه اول سال ۹۱ با رشد دو برابری نسبت به مدت مشابه سال گذشته همراه شد . 

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد ایران گروه خودروسازی سایپا با افزایش صادرات محصول به بازارهای هدف ، اختلاف خود را با دیگر صادر کنندگان غیر نفتی به میزان قابل توجهی افزایش داد و صدرنشینی خود را در جدول برترین صادر کنندگان کشور تثبیت کرد .

گروه خودروسازی سایپا در ۶ ماهه اول سال ۹۱ در راستای افزایش هدف های صادراتی و انجام فعالیت های مستمر بازاریابی ، کشورهای اوکراین ، لیبی ، افغانستان ، غنا و کامرون را به سبد واردکنندگان محصولات خود اضافه کرد .

این در حالی است که صادرات خودروهای سایپا به کشور اوکراین به عنوان اولین بازار اروپایی و همچنین به واسطه تطابق محصول تیبا با استانداردهای بازار این کشور ، میتواند زمینه حضور محصولات این شرکت در سایر کشورهای اروپایی و منطقه CIS را فراهم کند .

از مهمترین دلایل ترغیب واردات محصولات سایپا به دیگر کشورها ، اقتصادی بودن خودروهای سایپا ، استحکام و قابلیت استفاده در شرایط متنوع آب و هوایی و دسترسی آسان مشتریان به قطعات یدکی با قیمت رقابتی میباشد .

گفتنی است شرکت سایپا تنها صادر کننده خودرو در کشور بوده که تا کنون ۵ بار عنوان صادر کننده نمونه را به خود اختصاص داده و امسال نیز با توجه به میزان صادرات جزو کاندیداهای این بخش می باشد .


آخرین اخبار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *