سایپا: کیفیت تیبا نزدیک به تندر است!

سایپا: کیفیت تیبا نزدیک به تندر است!

سایپا: کیفیت تیبا نزدیک به تندر است!

ممتازنیوز: آنچه مسوولان سایپا برآن تاکید دارند بالا بودن سطح کیفیت خودروهای تیباست اما برخی بر پایین بودن کیفیت این خودرو اصرار دارند.

یکی از کاربران خبرآنلاین می نویسد: یک دستگاه خودرو تیبا را در شهریور ۹۰ تحویل گرفتم. از اولین روز کمک فنر خراب بود. دنده خراب بود. چراغ ترمز داخل اتاق خراب بود. تا به امروز حداقل ۲۰ بار به نمایندگی ها مراجعه نموده ام و به دفعات بی شمار هم تماس گرفتم اصرار و تمنا کرده ام ولی موفق نشدم چون هر بار گفته می شود قطعه نداریم و معلوم هم نیست که چه موقع قطعه به دست ما خواهد رسید ! واقعا این کارت نارنجی و گارانتی به چه دردی می خورد؟
این درحالی است که قائم مقام فروش سایپا بر بالابودن کیفیت تیبا اصرار دارد و تاکید می کند: با تست هایی که صورت گرفته و براساس آمارهای مستند کیفیت این خودرو با خودروی ریو برابری می کند و از نظر کیفی نزدیک به خودروی تندر۹۰ است.
وی در عین حال متذکرشد: با وجود کارت نارنجی که در اختیار خریداران تیبا هست بخشی از قطعات شامل گارانتی می شود و تعویض آنها مجانی خواهد بود.او می گوید: اگر مشتری نسبت به کیفیت خودروی تیبای خود معترض است می تواند در صورت اعلام گلایه شماره ای از خود به جا بگذارد و در انصورت پیگیری ها انجام و مشکل مرتفع خواهد شد.


پرشین خودرو | RSS

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. مهرداد نوپور اشرفی گفت:

    جناب آقای قایم مقام سایپا در برابر این اظهار نظر جنابعالی فقط باید گفت ” …”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ