سایپا ۱۱۱ با ایربگ به تولید انبوه رسید

۳۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

در شرکت سایپا کاشان

سایپا ۱۱۱ با ایربگ به تولید انبوه رسید

شرکت تولید خودرو سایپا کاشان با همکاری سایر شرکتهای عضو گروه خودرو سازی سایپا و استفاده از توان و ظرفیتهای علمی پرسنل مهندسی خود توانست خودروی سایپا ۱۱۱ را مجهز به ایریگ کرده و تولید انبوه آن را آغاز نماید.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از سایپانیوز،  محمد حسین بهمنی از مسئولان این پروژه در سایپا کاشان با بیان این خبر افزود: در سال تازه جهت ارتقاء سیستم امنیت و رسیدن به استاندارد کامل خودرو ، تولید این نوع خودرو در شرکت سایپا کاشان به طور کامل راه اندازی شد و با تأمین قطعه و لوازم مورد نیاز از سوی سایر شرکتهای گروه سایپا انتظار می رود از این به بعد کلیه خودروهای سایپا ۱۱۱ همراه با ایربگ روانه بازار شوند.
وی تصریح کرد: این اقدام گام مهمی در زمینه امنیت و ایمنی سرنشینان محسوب شده و امیدواریم رضایت مشتریان و استفاده کنندگان از این خودرو را در بر داشته باشد.
گفتنی است شرکت تولید خودرو سایپا کاشان در سومین سال فعالیت خود توانسته جایگاه مهمی در عرصه خودروسازی کشور پیدا نموده و با تولید خودروی تمام ایرانی تیبا و سایپا ۱۱۱ نقش مهمی در بازار خودرو داشته و در جهت تولید کیفی و رضایتمندی مشتریان حرکت کند.

دوشنبه ۲ اردیبهشت   ۱۳:۳۸

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ