سخنرانی زینب سلیمانی و حسن روحانی در مراسم ۲۲ بهمن تهران

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: ریاست جمهوری اسلامی ایران و زینب سلیمانی در مراسم ۲۲ بهمن تهران سخنرانی خواهند کرد.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، حجت الاسلام سید محسن محمودی  در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه در بیان جزئیات مراسم ۲۲ بهمن در شهر تهران اظهارکرد: راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن امسال از آن جهت از اهمیت زیادی برخوردار است که از یک سو، گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است و از سویی دیگر در این مقطع، فشارهای دشمنان خناس و خبیث نظام مقدس و مردمی ما نیز به بالاترین حد خود رسیده است.

وی ادامه داد: از این رو آحاد مردم با هر سلیقه و طرز فکری برای پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی به اقیانوس بیکران حضور مردمی راهپیمایی ۲۲ بهمن می‌پیوندند تا هم با آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی تجدید پیمان کنند و هم پاسخ یاوه‌گویی‌های دشمنان کشور را دهند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: بدون تردید در چهل و یکمین انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران، برگ زرین دیگری بر اوراق سراسر عزت و افتخار میهن اسلامی اضافه خواهد شد.

 محمودی یادآور شد: مراسم رسمی یوم‌الله ۲۲ بهمن در میدان آزادی تهران، رأس ساعت ۱۰ صبح، با تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید و اجرای سرود توسط رزم نوازان دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران ، گروه همخوانی حضرت محمد رسول الله (ص) و گروه سرود دانش آموزی ۱۳۵۷ نفری آغاز می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران ادامه داد: این مراسم با انجام جلوه‌های ویژه و برنامه‌های مختلفی از جمله سقوط چتربازان نیروهای مسلح( ارتش ، سپاه ، ناجا) و انجام عملیات نمایش هوایی و مداحی حماسی توسط حاج میثم مطیعی و قرائت قطعنامه یوم الله ۲۲ بهمن همراه خواهد بود.

محمودی اظهار کرد: در ادامه مراسم یوم الله سرکار خانم زینب سلیمانی فرزند سردار رشید اسلام شهید سپهبد سلیمانی به مناسبت چهلمین روز شهادت سردار دلها ایراد سخنرانی خواهند کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد:
مجریان مراسم یوم الله ۲۲ بهمن در تهران آقایان مجید یراق بافان و مهدی قربانعلی خواهند بود و
ریاست جمهوری اسلامی ایران در مراسم ۲۲ بهمن امسال تهران سخنرانی خواهد کرد.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *