سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت در گفتگو با آریا : قالیباف پیشینه چپ دارد / بهتر است قالیباف و جلیلی کاندیدا نشوند

خبرگزاری آریا- سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت معتقد است: قالیباف پیشینه چپ دارد.
رمضان شجاعی کیاسری سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت در گفتگو با خبرنگار پارلمانی آریا درباره کاندیداتوری قالیباف و جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم می گوید: به عقیده بنده آقای قالیباف تنها می تواند شهردار خوبی باشد و سعید جلیلی نیز بهتر است در سمت دبیری شورای عالی امنیت ملی باقی بماند.
وی می افزاید: از آنجایی که در گذشته این اشتباهات شکل گرفته که افرادی بدون داشتن کادر مشخص وارد دولت شدند مثل آقای خاتمی یا احمدی نژاد که یکباره رئیس جمهور شدند لذا بنده معتقدم کسانی که نیرو دارند و عقبه سیاسی مناسبی نیز دارند و همچنین از پشتوانه قوی برخوردارند راحت تر می توانند ریاست جمهوری را بر عهده بگیرند. وی تاکید می کند : چون قالیباف و جلیلی کادری ندارند فکر نمی کنم گزینه های مناسبی برای ریاست جمهوری باشند و اگر چنانچه رای لازم را هم بدست آورند اما باز هم همان مشکلات سابق وجود خواهد داشت.
شجاعی کیاسری اظهار داشت: مشکل اساسی کشور ما این است که ما حزب نداریم لذا اگر ما حزب داشته باشیم این مشکلات اساسی رفع می شود.
وی ادامه می دهد: قبل از شروع انتخابات رسانه هایی که می خواهند تنور انتخابات را داغ کنند، از این رو از کاندیداهای خاصی نیز حمایت می کنند در واقع کار قانونی انجام نمی دهند همه باید با آرامش انتخابات را پشت سر بگذاریم تا شوک به جامعه وارد نشود و جامعه سرخورده نشود.
سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت درباره حمایت اصلاح طلبان از قالیباف تصریح کرد: قالیباف یک پیشینه چپ دارد، در واقع نگاه، دیدگاه و تشکیلات و حزب هایی که با ایشان سر و کار داشته اند گویای این است که شهردار تهران پیشینه چپ دارد و البته اخیرا نیز مطرح است که اصلاح طلبان گرایش هایی برای حمایت از کاندیداتوری وی از خود نشان داده اند.


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *