سخنگوی دولت: حال خوب دریاچه ارومیه، نتیجه سپردن امور احیای دریاچه به مقامات استانی است

سخنگوی دولت گفت: حال خوب امروز دریاچه ارومیه، نتیجه اقدامات میدانی و سپردن امور احیای دریاچه به مدیرام استانی و بویژه استاندار آذربایجان‌غربی است.

سخنگوی دولت: حال خوب دریاچه ارومیه، نتیجه سپردن امور احیای دریاچه به مقامات استانی است

به گزارش ممتاز نیوز، علی بهادری جهرمی در حاشیه جشنواره فرهنگی، ورزشی و تفریحی دریاچه ارومیه در گفتگو با خبرنگاران و با اشاره به استقبال بی نظیر مردم از این جشنواره، این استقبال را نشانه علاقه مندی مردم به این دریاچه دانست و افزود: بارندگی‌های اخیر ، اهتمام ویژه دولت  و برنامه ریزی مناسب برای رها سازی حق آبه دریاچه و اتمام طرح‌های سخن افزاری  ، حال خوب دریاچه ارومیه و مردم منطقه را به ارمغان آورده است.

وی در ادامه با تاکید بر جلب مشارکت مردم در روند احیای دریاچه ارومیه به عنوان یکی از مهمترین راهکارهای احیای دریاچه ، خاطرنشان کرد: در کنار اتمام طرح های سخت افزاری،  فاز نرم افزاری احیای دریاچه ارومیه در سایه اهتمام و تعامل دستگاه‌های متولی و مشارکت مردمی محقق خواهد شد.

سخنگوی و دبیر هیات دولت همچنین پیگیری میدانی وضعیت دریاچه ارومیه را از نتایج مثبت سفرهای استانی رئیس‌جمهور عنوان کرده و افزود: با تصمیم ریاست محترم جمهوری و دولت سیزدهم، مدیریت احیای دریاچه ارومیه میدانی شده و با انتصاب آقای معتمدیان به عنوان دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه، دیگر تصمیات برای احیای این دریاچه زیبا در تهران گرفته نمی شود .

بهادری جهرمی سپردن مسولیت دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه به استاندار آذربایجان‌غربی را در روند اجرای مناسب برنامه های احیای دریاچه ارومیه موثر دانست و اضافه کرد: مدیریت خوب استانی، اهتمام دستگاه‌های متولی در کنار حمایت دولت سیزدهم و رئیس‌جمهور محترم ، شرایط را بهبودی وضعیت دریاچه ارومیه فراهم کرده است.

انتهای پیام/


استانی
آذربایجان‌غربی

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.