سرمربی تیم ملی ازبکستان برکنار شد

جام جم آنلاین: «وادیم آبراموف»، سرمربی تیم ملی فوتبال ازبکستان پس از شکست در مقابل ایران از کار برکنار شد و «میرجلال کاسیموف» به جای او هدایت ازبک‌ها را برعهده گرفت.

پس از آنکه تیم ملی ازبکستان در اولین مسابقه خود در دور نهایی مسابقات انتخابی جام جهانی برزیل مقابل ایران شکست خورد، مسوولان فدراسیون فوتبال این کشور «وادیم آبراموف» را از سرمربیگری این تیم برکنار کردند.

صبح دوشنبه جلسه فوق العاده‌ای در فدراسیون فوتبال ازبکستان برگزار شد و طی آن رای به برکناری «آبراموف» از سرمربیگری تیم ملی ازبکستان داده شد.

مدیران فدراسیون فوتبال ازبکستان پس از برکناری «آبراموف»، به سرعت «میر جلال کاسیموف» را به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب کردند.

دیدار تیم‌های ملی فوتبال ازبکستان و ایران در هفته نخست از مرحله چهارم و نهایی مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ برزیل یکشنبه شب با پیروزی یک بر صفر تیم ملی کشورمان در ورزشگاه «جار» ازبکستان به پایان رسید.

این در حالی است که «آبراموف» در نشست خبری بعد از بازی به شدت از داور انتقاد و این نشست را نیمه کاره ترک کرده بود.

ازبکستان روز جمعه هفته آینده در دومین مسابقه خود در چارچوب مرحله چهارم و نهایی مسابقات فوتبال انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا در بیروت به مصاف لبنان می‌رود.(ورزش سه)


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *