سرمربی آلمان:هرچه خواستم بازیکنانم در زمین انجام دادند/ ولاسکو را با من مقایسه نکنید

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > والیبال – هینن می گوید برزیل قهرمان این دوره از لیگ جهانی خواهد شد.

به گزارش ممتاز؛سرمربی تیم ملی والیبال آلمان در نشست خبری پس از بازی مقابل ایران گفت:« دیروز یک نفر به من گفت چرا بد بازی کردید و امروز می پرسند چرا خوب بودید.مربی بودن کار سختی است.در این بازی بازیکنانم هرچه از آن‌ها خواستم را انجام دادند. پس من امروز مربی خوبی بودم یعنی می‌توانیم در ۲۴ ساعت عوض شویم.درباره مسابقه باید بگویم که سرویس، دفاع، پاس و حمله بهتری داشتیم و این‌ها کافی بود تا برنده بازی شویم. من با آقای ولاسکو موافقم که ایران نتایج خوبی گرفت اما در این بازی بازیکنان من بسیار بهتر کار کردند.»
هینن که مدام به داور بازی اعتراض می کرد در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید بهتر نیست در این مسابقه‌ها مثل ولاسکو چیزهایی مثل عدم اعتراض به داوری را یاد بگیرید گفت:« ولاسکو مربی بزرگی است و نباید او را با من مقایسه کرد. هیچ وقت بعد از مسابقه دربارهٔ داوری حرف نمی‌زنم. اما در جریان بازی وقتی سرویس ما داخل می‌خوابد اما اوت می‌گیرند، باید اعتراض کنیم.»
خبرنگاری از هینن پرسید آیا قبول دارید در جریان بازی بخصوص در ست دوم با شانس ایران را شکست دادید گفت:« ما در “ست” دوم برنده شدیم. بازی نزدیک بود که توانستیم در آن پیروز شویم اما من منظور شما از شانس را نمی‌فهمم.»
سرمربی تیم ملی آلمان در پایان گفت:«من فکر می کنم که تیم ملی برزیل قهرمان این دوره از رقابت ها خواهد شد.»

۲۵۱ ۴۱


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ