سرمربی ایتالیایی تاتنهام هم کرونا گرفت

تست کرونای آنتونیو کونته سرمربی تاتنهام هم مثبت شد تا حضور او در بازی این هفته تاتنهام مقابل برایتون در هاله ای از ابهام قرار گیرد.

سرمربی ایتالیایی تاتنهام هم کرونا گرفت

به گزارش ممتاز نیوز، آنتونیو کونته، سرمربی ۵۲ ساله و ایتالیایی به بیماری کرونا مبتلا شده و چند روزی است که در شرایط قرنطینه به سر می‌برد، اما او هیچ علامتی نداشته و وضعیت سلامتی خوبی دارد.

به همین دلیل باشگاه تاتنهام با این فرض که کونته همچنان در روزهای آینده بدون علائم باقی بماند، امیدوارند این سرمربی ایتالیایی در دیدار حساس مقابل برایتون روی نیمکت حضور داشته باشد.

کونته چند ماه پیش در مصاحبه‌ای تایید کرد که واکسینه شده و این کار به او کمک کرده تا سریعا بهبود یابد. تاتنهام در چهار بازی متوالی اخیر خود در لیگ برتر پیروز شده و حالا آنها امیدوارند که آرسنال و البته تیم‌های دیگر از جمله منچستریونایتد را برای کسب رده چهارم و سهمیه لیگ قهرمانان شکست دهند.

پس از شروع ضعیف تاتنهام در این فصل با نونو اسپیریتو سانتو، آنتونیو کونته به جای او انتخاب شده و توانست با تاتنهام به نتایج خوبی برسد. این سرمربی ایتالیایی از ۲۱ بازی لیگ برتری میانگین ۲.۰۰ امتیاز در هر بازی کسب کرده که آمار خوبی محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ