سرگذشت پژوهی شهیدان توسط دانش آموزان تهرانی – اخبار اجتماعی

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: سرگذشت پژوهی شهیدان توسط دانش آموزان تهرانی امسال از برنامه های آموزش و پرورش شهر تهران است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران یزدیخواه مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در مراسم یادواره حماسه سازان جاوید ۸ سال دفاع مقدس به شام مهر پایداری که هم اکنون در تالار اندیشه حوزه هنری در حال برگزاری است،فرهنگ ایثار و شهادت را بزرگترین دستیابی برای انتقال ارزشها دانست.
وی ضمن اشاره به معاف شدن بزرگترین رویداد علمی کشور و آغاز مهر ماه همزمان با هفته دفاع مقدس و دهه کرامت افزود: با فرهنگ ایثار و شهادت می توانیم جامعه خود را بیمه کنیم.
مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران ادامه داد: در سایه ی همکاری با  سازمان های دیگر و با هدف ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت امسال ۱۶۰ یادواره شهدا و جشنواره به یاد ۱۷۰ فرمانده گریان در شهر تهران برگزار می شود.
وی سرگذشت پژوهی شهیدان توسط دانش آموزان را از برنامه های امسال آموزش و پرورش شهر تهران اعلام و خاطر نشان کرد: ۳ هزار و ۹۸۴ شهید دانش آموز و ۲۲۸ شهید فرهنگی متعلق به شهر تهران است که تعدادی از مدارس به نام آنان نامگذاری شده است./ل


باشگاه خبرنگاران
بازنشر:ممتازنیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ