سریال جدید سیروس مقدم به نیمه رسید

سریال جدید سیروس مقدم به نیمه رسید

سریال جدید سیروس مقدم به نیمه رسید

سیروس مقدم تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «دیوار» را به نیمه رساند.

منبع : خبرگزاری فارس

تاریخ : دوشنبه ۶ شهریور ساعت ۱۶:۳۶

محمود اتحادی گفت: در حال حاضر در شهرک غرب و لوکیشن خانه سرهنگ یونس با بازی آتیلا پسیانی مشغول کار هستیم و احتمالاً حدود ۱۰ تا ۱۵ روز در این لوکیشن کار داریم.
مدیر تولید سریال پلیسی «دیوار» درباره صحنه‌های اکشن این سریال هم گفت: صحنه‌های اکشن کار توسط آقای فتحی بدلکار و گروه بدالکاران خیبر انجام شده و البته تا آخر تصویربرداری این سریال که تا مهرماه ادامه خواهد داشت، باز هم صحنه‌های اکشن داریم که توسط این گروه انجام خواهد شد.
داستان «دیوار» که به سفارش نیروی انتظامی و همکاری شبکه یک ساخته می‌شود، درباره باندهای تبهکاری و سرقت در ایران است که یکی از شناخته‌شده‌ترین آن‌ها گروه باند سارقان بین‌المللی فیوج هستند.
این مجموعه که توسط سعید نعمت‌الله در ۱۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای نوشته شده، توسط الهام غفوری تهیه می‌شود و سیروس مقدم کارگردانی آن را بر‌عهده دارد.
کامران تفتی در نقش نصرت، مهدی سلطانی در نقش جمیل، آتیلا پسیانی در نقش یونس، مهرداد صدیقیان در نقش امیرحسین و علیرضا مهران در نقش فرشید زن بابا از بازیگران سریال دیوار هستند.
«سیروس مقدم» کارگردان تلویزیون در سال سریال‌های زیادی برای تلویزیون می‌سازد که اکثرا با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه می‌شود. او را می‌توان سلطان سریال‌سازی تلویزیون نامید.
«نرگس»، «پلیس جوان»، «پایتخت»، «زیر هشت»، «رستگاران»، «اغماء»، «چار دیواری»، «چک برگشتی» و … از جمله سریال‌های سیروس مقدم است که توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرده است.

کد خبر: ۴۵۴۹۴

Share/Save/Bookmark


هنر نیوز – آخرین عناوین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ