سفرهای استانی احمدی‌نژاد تا انتخابات لغو شد

۰۷خردادماه۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

علی صدوقی در دربارهٔ ادامه سفرهای استانی هیئت دولت اظهار داشت…


 درباره ادامه سفرهای استانی هیئت دولت اظهار داشت: دور چهارم سفرهای استانی دولت و هیئت وزیران نیز از ابتدای سال جاری آغاز و دو سوم استان‌های کشور میزبان وزرا بودند

وی در پاسخ به این سوال که آیا اکنون سفرهای احمدی‌نژاد صرفا به‌صورت پروژه‌ای انجام می‌شود، گفت: این سفرها به منظور افتتاح چند پروژه عمرانی و خدماتی آماده شده در استان‌ها انجام می‌پذیرد تا هرچه سریعتر در اختیار مردم قرار گیرد.
 دبیر هیئت دولت دربارهٔ سبب توقف سفرهای استانی دولت در چهارمین دوره این سفرها تأکید کرد: زمان انجام سفر بسیار مهم است لذا فضای انتخاباتی فعلی کشور فضای مناسبی برای انجام این سفرها نیست و تا برگزاری انتخابات این سفرها انجام نمی‌شود.
 
صدوقی عنوان کرد: به احتمال فراوان سفر رسمی هیئت وزیران پس از برگزاری انتخابات انجام می‌شود و تا آن زمان رئیس‌جمهور به همراه تعدادی از وزرا برای افتتاح پروژه‌های عمرانی به بعضی استان‌ها سفر خواهند کرد.

وی در پاسخ به این سوال که بعضی رسانه‌ها سبب لغو سفر‌های استانی احمدی‌نژاد که از ابتدای امسال آغاز شده بود را رد صلاحیت “مشایی” در انتخابات می‌دانند، گفت: نباید به این حرف‌ها اعتنا کرد، کسانی که این حرف‌ها را می‌زنند باید به شعور مردم احترام بگذارند زیرا این حرف‌ها بافت ذهنی بعضی آدم‌های کوته فکر است.

صدوقی در پایان خاطرنشان کرد: انجام سفر‌های استانی در دولت نهم و دهم دارای رویکرد ثابتی بوده و تا آخر دولت ادامه خواهد داشت.

باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ