سقوط یک هواپیمای جاسوسی اسرائیل در لبنان

با سقوط یک شیء پرنده در آسمان لبنان یک پایگاه خبری صهیونیستی نوشت که احتمالا این شیء یک هواپیمای جاسوسی صهیونیستی بوده است.
پایگاه خبری صهیونیستی اسرائیل دیفنس گزارش داد که شیء ناشناسی که چند روز پیش در لبنان سقوط کرده، احتمالا یک هواپیمای شناسایی اسرائیلی بوده است، این پایگاه خبری تاکید کرد که لبنان به عنوان یکی از مناطق بزرگ برای آزمایش های هواپیماهای شناسایی اسرائیلی مطرح است.

این در حالی است که برخی رسانه های هوادار غرب در لبنان با فضا سازی در مورد سقوط این شیء پرنده که روز شنبه روی داد، سعی کردند آن را یک هواپیمای شناسایی متعلق به حزب الله لبنان معرفی کنند، اما منابع حزب الله لبنان این خبر را رد کردند، سستی ادعاهای منتشر کنندگان این خبر به اندازه ای بود که حزب الله حتی بیانیه ای رسمی برای رد این شایعه منتشر نکرد.

این شیء پرونده در منطقه یونین واقع در بقاع سقوط کرده است، اما برخی منابع در سرزمین های اشغالی اعلام کردند که این شیء احتمالا هواپیمای شناسایی صهیونیستی بوده است.

منابع غربی همچنین اذعان کردند که اسرائیل با دقت اتفاقات سوریه را از طریق این هواپیماها و ماهواره های جاسوسی خود دنبیال می‌کند و از زمان آغاز ناامنی های سوریه، اسرائیل فعالیت‌های خود را در این راستا به شدت افزایش داده است، در هفته‌های اخیر نیز برخی پایگاه‌های اینترنتی تصاویری از هواپیماهای شناسایی بدون سرنشین را بر فراز آسمان بخش‌های مختلف سوریه منتشر کرده اند که با دقت و از نزدیک فعالیت‌های نظامی در این کشور را دنبال می‌کند.

۲۶۱۵۱

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *