سقوط ۱۲۰ هزار تومانی سکه و ۱۳۰ تومانی دلار

۱۸ام بهمن ،

سقوط ۱۲۰ هزار تومانی سکه و ۱۳۰ تومانی دلار | چاپ |
چهارشنبه ۱۸ بهمن ساعت ۱۴:۵۱

بینا- گزارش میدانی از مرکز ارزفروشان تهرن از سقوط آزاد قیمت دلار و سکه در پی اعلام برنامه‌های تازه ارزی دولت و مجلس و آغاز دور تازه پیش فروش سکه حکایت دارد.
به گزارش بینا،مهر از صرافی‌های واقع در میدان فردوسی تا چهارراه استانبول ( مرکز ارز فروشان تهران) گزارش داد: در پی اعلام برنامه‌های تازه ارزی دولت و و مجلس و آغاز دور تازه پیش فروش سکه در آینده‌ای نزدیک، کاهش قیمت انواع ارز و سکه در بازار آغاز شده است.
ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه امروز چهارشنبه قیمت سکه تمام بهار آزادی با ۱۲۰ هزار تومان کاهش نسبت به دیروز در همین زمان، به یک میلیون و۴۵۰ هزار تومان کاهش یافته است.
از بازار ارز هم خبر می‌رسد در پی اعلام برنامه تازه ارزی دولت و مجلس، قیمت دلار در ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه امروز چهارشنبه با ۱۳۰ تومان کاهش نسبت به دیروز در همین زمان، به ۳۷۵۰ تومان رسیده است.
البته تعدادی از صرافان از درج قیمت انواع ارز و سکه در تابلوی قیمتی خود، اجتناب کرده‌اند تا مانع از کاهش بیشتر قیمت‌ها در این بازار شوند.
فعالان بازار ارز و سکه پیش بینی می کنند که سقوط قیمت انواع ارز و سکه در روزهای آینده ادامه خواهد داشت. در حال حاضر قیمت یورو در بازار ۵۱۰۰ تومان، پوند ۶۰۰۰ تومان و درهم ۱۰۶۰ تومان است.


RSS
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *