سلیمی‌: برای بازگشت به تیم ملی منتظر جواب رضازاده هستیم/ برایم اهمیتی ندارد که باقری چه می گوید

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > دیگر ورزشها – بهداد سلیمی قهرمان فوق‌سنگین وزنه‌‌برداری المپیک ۲۰۱۲ لندن به همراه چهار وزنه‌بردار معترض دیگر منتظر جواب حسین رضازاده برای برگشت به تیم‌ملی است.

به گزارش ممتاز؛او که چند وقت پیش در برنامه تلویزیونی همه سنگ‌هایش را با رئیس فدراسیون وزنه‌‌برداری واکند حالا فقط منتظر جواب است: «بعد از مصاحبه تلویزیونی و صحبت با حسین رضازاده در‌باره شرایط ملی‌پوشان برای برگشت به تیم‌ملی با او صحبت دیگری نداشته‌ایم و منتظر پیگیری و جواب رئیس فدراسیون وزنه‌‌برداری هستیم. ما برای برگشت به تیم‌ملی حرف‌هایمان را زده‌ایم. خواسته‌های ما مشخص است و چیز تازهی نمی‌خواهیم.»
برای سلیمی صحبت‌های تازه کوروش باقری سرمربی مستعفی تیم‌ملی وزنه‌‌برداری مهم نیست‌: «برای من صحبت‌های او اهمیت چندانی ندارد. مهم حضورم در رقابت‌های جهانی لهستان بود که با کارهای او از آن محروم شدم. من و بقیه المپیکی‌ها می‌خواستیم در رقابت‌های جهانی برای کشورمان افتخار‌آفرین باشیم اما طوری برخورد کردند که این چنین نشد و حالا دیگر هم صحبت دربارهٔ اینکه چرا ما مسابقه‌های جهانی را از دست دادیم فایده‌ای ندارد. هیچ‌کس هم پاسخگو نیست.»
قهرمان فوق‌سنگین المپیک شاید به دیدن وزیر تازه ورزش و جوانان برود: «شاید در هفته‌های آینده در دیدار با وزیر ورزش دربارهٔ دلایل کناره‌‌گیری‌مان صحبت کنیم.» او این روزها در اردوی ملی‌حفاری اهواز هفته چهارم لیگ وزنه‌‌برداری تمرین می‌کند: «به اهواز آمده‌ام تا در اردوی ملی‌حفاری تمرین کنم. البته شرایط بدنی خوبی دارم و در صورت موافقت کادرفنی در این هفته وزنه می‌زنم.»

۲۵۱ ۴۱


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *