سهمیه بنزین ۳۰ لیتری امشب در کارت‌های سوخت شارژ می‌شود

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران اعلام کرد: ۳۰ لیتر سهمیه بنزین اعطایی دولت به مناسب عیدسعید فطر، ساعت ۲۴ امشب در کارت های هوشمند سوخت شارژ می‌شود.

به گزارش حوزه دولتممتازنیوز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، در پی تصمیم دولت مبنی بر واریز سهمیه فوق‌العاده ۳۰ لیتری بنزین به کارت های سوخت خودروهای سواری شخصی ، با تلاش شبانه‌روزی همکاران شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی به ویژه در بخش سامانه هوشمند سوخت، نرم‌افزار جدید برای اعمال سهمیه فوق‌العاده ۳۰ لیتری در کارت های سوخت درحال نهایی شدن است.

به محض نهایی شدن نرم‌ افزار و ابلاغ نرم‌ افزار جدید به سامانه هوشمند سوخت، در نخستین فرصت امکان استفاده از این سهمیه ویژه میسر می شود.

با توجه به تلاش ویژه کارشناسان، سهمیه ۳۰ لیتری فوق‌العاده در ساعت ۲۴ امشب در کارت های سوخت خودروهای سواری شخصی هموطنان شارژ خواهد شد و از نخستین لحظات آغاز
روز دوشنبه (۶ شهریور) قابل استفاده خواهد بود.

براساس برنامه‌ریزی فنی سامانه هوشمند سوخت، هرگونه تغییر در سهمیه بنزین وسائط نقلیه نیازمند زمانی طولانی است که استثنائاً در این مورد خاص با تلاش کم نظیر همکاران خدوم این شرکت، در زمانی کوتاه سهمیه‌های جدید واریز می‌شود.

همچنین سامانه پاسخگویی ۰۹۶۲۷ شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران آماده پاسخگویی به هموطنان عزیز در این زمینه است.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن