سهم بیمه رازی از بیمه نامه موتورسیکلت

بینا- مدیرعامل بیمه رازی با بیان اینکه با افزایش سرمایه، سطح توانگری این شرکت به دو برابر رسیده است، گفت: سال گذشته در کل کشور یک میلیون و ۲۰۰ هزار بیمه نامه شخص ثالث موتور سیکلت فروخته شد.
به گزارش بینا، یونس مظلومی در همایش سراسری شعب و نمایندگان این شرکت گفت: ضریب توانگری مالی بیمه رازی از رتبه ۵۶ به ۱۳۳رسیده و این شرکت در سطح یک توانگری مالی شرکت های بیمه کشور جای گرفته است.
مدیرعامل شرکت بیمه رازی با بیان اینکه با افزایش سرمایه، سطح توانگری بیمه رازی به دو برابر رسیده است، افزود: سال گذشته در کل کشور یک میلیون و ۲۰۰ هزار بیمه نامه شخص ثالث موتور سیکلت فروخته شد که از این تعداد ۸۰۰ هزار بیمه نامه توسط بیمه رازی صادر شده است.
وی با اشاره به جایگاه بیمه رازی در بخش انرژی گفت: در بیمه بزرگترین پروژه انرژی کشور یعنی فازهای یک تا ۱۰ پارس جنوبی، بیمه رازی به عنوان لیدر گروه بیمه گر در حال فعالیت است.
مظلومی تصریح کرد: شرکت ملی حفاری شمال، پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، پتروشیمی خارک و … از جمله شرکت‌های نفتی کشورند که تحت پوشش بیمه های شرکت بیمه رازی هستند.

RSS

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. پیمان هدایتی گفت:

    باسلام
    چنانچه شرکت های بیمه ای همانند بیمه رازی تخلف کنند وموتورسیکلت هارا بدون جریمه وبا تخفیف حق المشاوره ۲۵الی۳۵درصدی برای بیمه گذاران صادرنمایند این شرکت یک شبه ورشکست شده وبرای فرار از ورشکستی باید بیمه دوچرخه صادر کند
    باتشکر.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *