سهیلا پورگرامی به نفع بیماران خاص می‌خواند

گردآوری توسط گروه موسیقی ممتازنیوز

سهیلا پورگرامی به همراه یک گروه مقامی ۲۴ دی ماه سال جاری در مشهد به نفع بیماران خاص به اجرای برنامه می‌پردازد.

سهیلا پورگرامی، خواننده و سرپرست گروه “آوای مهربانی” در گفت و گو با خبرنگار موسیقی ممتاز نیوز گفت: هم اکنون در تدارک و برنامه ریزی برای برگزاری کنسرت هستیم که این اجرا ۲۴ دی ماه سال جاری در مشهد برگزار می‌شود.

این خواننده در ادامه بیان کرد: همچنین درآمد این کنسرت صرف بیماران خاص خواهد شد و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا کنسرت‌های بیشتری را به این موضوع اختصاص دهیم.

پورگرامی تاکید کرد: این کنسرت شامل دو بخش است که قرار است به همراه یگ گروه مقامی به اجرای برنامه بپردازیم، همچنین بخش دیگر این کنسرت به اجرای قطعات سنتی اختصاص دارد.

سرپرست گروه “آوای مهربانی” در ادامه خاطرنشان کرد: همچنین تمامی قطعات توسط محمدرضا نوری آهنگسازی شده است و بیشتر آن‌ها در دستگاه چهارگاه، شور و… است.

این خواننده افزود: در این کنسرت هشت قطعه اجرا می‌شود که نام آن‌ها؛ ای دل من، سرمگوی، آوای عشق، یاران مستین، آیین مستان، سرو خرامان و… است.

سهیلا پورگرامی دربارهٔ اعضا و نوازندگان گروه گفت: در این کنسرت آذر مرزبان، آویشا جلال‌الدین، رویا احدی، چشمه اخوت، ماندانا فرمانی و…. از اعضا و نوازندگان گروه می باشند، همچنین من به عنوان خواننده و سرپرست با این گروه همکاری می‌کنم.

پایان پیام/۴۶
 


آخرین خبرها
منبع:هنرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *