سه بدبیاری بابک زنجانی در یک روز: از فیلم رقص بسیجی اقتصادی با دختران تاجیک تا اعترافات رضا ضراب+عکس

گردآوری شده توسط گروه وب گردی ممتاز نیوز

انتشار فیلم رقصیدن بابک زنجانی با دختران تاجیک در شبکه های اجتماعی کوچکترین بحران بابک زنجانی بود.

انتشار فیلم رقصیدن بابک زنجانی با دختران تاجیک در شبکه های اجتماعی کوچکترین بحران بابک زنجانی بود. این فیلم که در شرایط طبیعی می تواند اتفاقی معمولی باشد، با مواضع ماه های اخیر بابک زنجانی که خود را بسیجی اقتصادی نامیده و در ماجرای لغو مجوز برج ایران زمین خود را حماسه ساز اقتصادی معرفی کرده است، ابعاد طنزآمیزی یافته است

 در حالی که پایگاه اینترنتی بازتاب سال قبل برای اولین بار با اعلام نام بابک زنجانی، از وی در افکار عمومی رونمایی کرد، بابک زنجانی امروز به سوژه دائمی رسانه ها تبدیل شده است، به گونه ای که روز قبل وی دچار سه بحران رسانه ای شد.

به گزارش خبرنگار «آینده»، انتشار یافتن فیلم رقصیدن بابک زنجانی با دختران تاجیک در شبکه های اجتماعی کوچکترین بحران بابک زنجانی بود. این فیلم که در شرایط طبیعی می تواند اتفاقی معمولی باشد، با مواضع ماه های اخیر بابک زنجانی که خود را بسیجی اقتصادی نامیده و در ماجرای لغو مجوز برج ایران زمین، خود را به عنوان حماسه ساز اقتصادی معرفی کرده است، ابعاد طنزآمیزی یافته است.

بحران دوم بابک زنجانی مربوط به اعترافات رضا ضراب طرف اقتصادی بابک زنجانی در ترکیه است که چند روز قبل به همراه ده ها نفر از چهره های اقتصادی و سیاسی سطح بالا در ترکیه متهم به پولشویی و قاچاق شد. وی در زندان در بازجویی های خود اظهار کرده که تنها کارمند بابک زنجانی است و بابک رییس وی می باشد.

اما سومین بدبیاری بابک زنجانی در ۲۴ ساعت اخیر، عدم اجازه فرود هواپیمای خط هوایی بابک زنجانی با عنوان هواپیمایی قشم است که پلیس ترکیه به سبب پرونده قاچاق و پولشویی زنجانی، به این خط هوایی اجازه فرود در ترکیه را نداده است.

البته با همه این مسایل، به نظر می رسد بابک زنجانی فرد خوش شانسی است. چرا که طبق نوشته های رسانه های ترکیه قرار بوده با گذرنامه جعلی به ترکیه سفر کرده و با رضا ضراب در آنتالیا دیدار کند که در آخرین روزها این موضوع لغو شده است؛ وگرنه باید وی را نیز به فهرست بازداشتی های پلیس ترکیه اضافه می کردیم.
منبع – انتخاب


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ