سه تلفن هوشمند اپل در راه است

۳۰م دیماه ، مهر- شایعات تازه دربارهٔ شرکت اپل حاکی از این است که این شرکت سه مدل آی فن تازه را امسال وارد بازار می کند که یکی از آنها آی فن ریاضی نام دارد.

سایتهای فناوری که خبرها را از چین تایمز و تایمز تجاری تایوان ترجمه می کنند گزارش داده اند که آی فن ریاضی با یک صفحه نمایش ۴٫۸ اینچی و دوربین ۸ مگاپیکسلی وارد بازار می گردد.

تاکنون هیچ توضیحاتی دررابطه با نام این آی فن ارائه نشده است، چرا که پیش از این نام تمام آی فن ها چون آی فن ۳G و آی فن ۵ دربرگیرنده اعداد و ارقام بود.

اگر به واقع این شایعات صحت داشته باشد و این سه آی فن توسط شرکت اپل وارد بازار شود، این شرکت فناوری تغییر جهتی از سنت خود برای معرفی یک محصول در یک سال با فناوری بالا داشته است.

همچنین این شرکت پیش از این تاریخ معرفی محصول خود را تا پاییز به تعویق انداخت و محصولات مرتبط با رایانه های مک خود و آخرین نسخه از سیستم عامل Mac و همچنین سیستم عامل iOS را پیش از معرفی آی فن و اپل ارائه کرد.

ممکن است اپل ارائه چند آی فن را با هدف رقابت بهتر با رقیب اصلی خود یعنی شرکت کره ای سامسونگ درنظر گرفته باشد چرا که سامسونگ تلفنهای خود را با اندازه ها، رنگها و ویژگیهای متنوع ارائه می کند.

براساس پیش بینی های کارشناسان برای سال ۲۰۲۲، سامسونگ جایگاه خود را به عنوان یکی از پیشروترین سازندگان تلفنهای هوشمند تثبیت و تقویت می کند. از سال ۲۰۱۰ تاکنون این شرکت بازار فروش تلفنهای هوشمند خود را از ۸ درصد به بیش از ۳۰ درصد در سال ۲۰۱۲ رساند و این شرکت تاکنون هیچ نشانی از آهسته شدن این رشد نشان نداده است.

این پیش بینی ها نشان می دهند به رغم این که تلفنهای اپل یکی از پایه گذاران استفاده از نسل سوم ارتباطات شبکه تلفن همراه می باشند، اما محبوبیت اپل رو به کاهش است و انتظار می رود که اوج بازار جهانی آن در سال ۲۰۲۲ به ۲۲ درصد برسد و طی پنج سال متوالی در همین رقم باقی بماند.

IT Iran
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ