سه کارگاه از کشورهای اسلوونی و ایتالیا

۲۶فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

بخش بین الملل جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران از برپایی سه کارگاه آموزشی توسط استادان کشورهای اسلوونی و ایتالیا خبرداد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل ازستاد خبری شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران ، ابراهیمی دبیربخش بین الملل جشنواره ، برپایی سه ورکشاپ آموزشی با موضوعات  “تئاتر خیابانی” ، “تئاتر فیزیکال و بیان” و “تئاتر صدا در تئاتر” را از جمله برنامه های این بخش همزمان با برگزاری جشنواره شانزدهم معرفی کرد.
وی مدت زمان برپایی هر کارگاه را ۳ روز بیان کرده و افزود: به زودی ثبت نام دانشجویان و علاقه مندان به حضور در این ورکشاپ های آموزشی آغاز خواهد شد.
طبق گفته ابراهیمی کارگاه “تئاتر خیابانی” توسط ویدا سرک ونیک برن ( (vida cerkvenik bern   و یاشا نیول (Jasa jenull) از کشور اسلوونی و در روز های ۱۱ و ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت ماه برگزار می گردد.
ورکشاپ “تئاتر فیزیکال و بیان” توسط نیکولا پیانزولا (Nicola pianzola) از کشور ایتالیا و در روزهای ۱۹ ، ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه برگار خواهد شد.
سومین ورکشاپ بخش بین الملل با عنوان “صدا در تئاتر” نیز توسط والنتینا والنتینی valentine valentine) ) از ایتالیا  و در روزهای ۱۷ و ۱۸ اردیبهشت برگزار می گردد.
شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران با دبیری علی تقی زاده  از ۱۴ اردیبهشت در تهران آغاز می گردد./ص


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ