سه میلیارد ریال برای تکمیل پروژه‌های عمرانی “فرودگاه رشت”

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

مدیرکل فرودگاه گیلان از تکمیل بخشی از فعالیت‌های عمرانی فرودگاه رشت با هزینه‌یی بالغ بر ۳ میلیارد ریال خبر داد.

به‌گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط‌عمومی فرودگاه رشت؛ فتاح رضوانی مدیرکل فرودگاه گیلان با اشاره به فعالیت‌های عمرانی که در قالب قراردادهای امانی تعریف شده است، از تکمیل بخشی از این پروژه‌ها خبر داد و گفت: استانداردسازی استخر اداره ایمنی و نجات فرودگاهی(شامل دیوارکشی، نرده‌گذاری، احداث اتاق سیستم پمپاژ، نصب دو دستگاه پمپ، لوله‌کشی هایدرانت و… به طوری که زمان آبگیری خودروهای سنگین را به یک سوم کاهش داده است)، جدول‌گذاری و پیاده‌روسازی ورودی ترمینال جدید از جمله این فعالیت‌ها در یک ماهه اخیر است.

وی در بخش دیگری از فعالیت‌های انجام شده در حوزه عمرانی به فعالیت عایق کاری سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی اشاره کرد و افزود: نزدیک به سه هزار مترمربع از ورق‌های آلومینیوم جهت این کار استفاده شده و ۷۰ متر از کانال‌های تاسیساتی محوطه فرودگاه نیز بازسازی شده است.

رضوانی احداث دیواره کانال، ساخت درپوش بتنی، مرمت رنگ‌آمیزی، نرده‌های محاوط پلیس و اجرای سیستم ارتینگ سایت‌های ناوبری را از دیگر فعالیت‌های عمرانی فرودگاه رشت در یک ماه اول سال جاری اعلام کرد.

مدیرکل فرودگاه گیلان مجموع هزینه‌های انجام شده برای تکمیل فعالیت‌های مذکور را حدود سه میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه های کشور اعلام کرد.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ