سه پوستر سریال ترسناک «داستان وحشت آمریکایی»

به گزارش خبرآنلاین، فصل دوم سریال «داستان وحشت آمریکایی» که نویسندگانش رایان مورفی و براد فالچوک، نویسندگان سریال بسیار موفق «گلی» هستند، «داستان وحشت آمریکایی: آسایشگاه بیماران روانی» نام دارد.

در فصل اول یک خانه مجلل محل وقوع جنایت‌های بیشمار در طی چندین و چند دهه بود و در فصل دوم یک آسایشگاه بیماران روانی محل وقوع ماجراهای هولناک است.

 

 

تا کنون دو تیزر از فصل دوم این سریال منتشر شده است. در تیزر اول زنی در یک باغ قطعات بریده شده بدن انسان را دور می‌ریزد و در تیزر دوم یک راهبه سفیدپوش لباسی آبی را برای شخصی که نمی‌بینیم به اتاقی می‌برد و در آخرین لحظه نگاهی هراس‌آور به دوربین/بیننده می‌اندازد. در سه پوستر جدید که برای فصل دوم طراحی شده، این دو راهبه حضوری ترسناک دارند.

 

 

هنوز داستان فصل دوم فاش نشده، اما این نکته تائید شده که از بین بازیگران فصل اول تنها جسیکا لنگ در فصل دوم حضور خواهد داشت، او در این فصل نقش یک راهبه در دهه ۱۹۶۰ میلادی را بازی می‌کند.

 

آسایشگاه بیماران روانی این سریال محل نگهداری جنایتکارانی روان‌نژند است. احتمالا مانند فصل اول، روح سرگردان قربانیان و مردگان این آسایشگاه حضوری چشمگیر در سریال داشته باشند و تشخیص واقعی یا غیرواقعی بودن شخصیت‌ها نیز مثل فصل قبل کار دشواری باشد.

 

 

فصل دوم «داستان وحشت آمریکایی» ماه اکتبر از شبکه اف‌ایکس روی آنتن می‌رود.
 

۵۸۲۴۱

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *