سوسا نیازی به جراحی ندارد

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با انجام MRI جدید، مشخص شد رباط صلیبی روبرتو سوسا مشکلی ندارد و آسیب دیدگی جزئی مینیسک وی هم طی روزهای آینده با فیزیوتراپی برطرف خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشیممتازنیوز، چشمه سری اظهار داشت: با معاینات و انجام فیزیوتراپی که زیر نظر دکتر فرهاد فرید رئیس کمیته پزشکی انجام شد، روبروتو سوسا پیشرفت قابل ملاحظه ای را ظرف یک هفته گذشته نشان داد. بر همین اساس برای انجام MRI مجدد اقدام کردیم که نتیجه آن امروز مشخص شد.

وی ادامه داد: خوشبختانه سوسا از ناحیه رباط صلیبی آسیب ندیده است. بعد از MRI اول روی این مساله نگرانی وجود داشت چون خون مردگی مانع از تشخیص دقیق می شد. به این ترتیب با بررسی جدید، موضوع جراحی هم منتفی شده است.

در حال حاضر مصدومیت به یک آسیب دیدگی کوچک در ناحیه خلفی مینیسک محدود می شود که به نظر می رسد با ادامه اقدامات فیزیوتراپی در کلینیک باشگاه به منظور تقویت موضوع و رفع کامل التهاب، مرتفع خواهد شد.

برنامه فیزیوتراپی طبق نظر کمیته پزشکی انجام خواهد شد و اوایل هفته آینده سوسا توسط دکتر فرید معاینه خواهد شد تا نظر نهایی را درباره شرایط این بازیکن و ادامه برنامه های درمانی مشخص کند./مح


باشگاه خبرنگاران

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.