سومین نشست کمیسیون هماهنگی IOC در ریو دوژانیرو برگزار می شود

 خبرگزاری آریا- سومین نشست کمیسیون هماهنگی IOC در ریو دوژانیرو برگزار می شود.  

اعضای کمیسیون هماهنگی IOC در این نشست سه روزه از برنامه های ریودوژانیرو برای برگزاری بازی های المپیک ۲۰۱۶ اطلاعات کسب می کنند و از برخی محل های برگزاری و پروژه های زیرساختی مربوط به بازی ها بازدید بعمل می آورند.
به گزارش خبرگزاری آریا، کمیسیون هماهنگی کمیته بین المللی المپیک با رهبری عضو هیئت اجرائی و قهرمان المپیک ناوال-ال-متوکل سومین نشست خود را در رابطه با بازی های المپیک ۲۰۱۶ در ریودوژانیرو روز گذشته آغاز کردند.
بر اساس این گزارش : در این کمیسیون که سه روز به طول خواهد انجامید در مورد برنامه های ریودوژانیرو برای برگزاری بازی ها گفتگو و تبادل نظر خواهد شد و از برخی پروژه های مربوط به المپیک نیز که هم اکنون در این شهر در دست ساخت است بازدید بعمل خواهدآمد.
در این نشست کمیته برگزاری بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو دو ژانیور برنامه های خود را برای بازی ها اعلام کرده و پیشرفت های خود را از بعد دومین نشست که در ژوئن ۲۰۱۱ برگزار شد تا کنون ارائه داده و برنامه های خود را برای سال پیش رو نیز بیان می دارد.
کمیته برگزاری ضمن بازدید اعضای کمیسیون از برخی محل های برگزاری و پروژه های زیرساختی که در این شهر در حال اجراست اظهار داشت :  این پروژه ها نه تنها خدمتی به ورزشکاران و تماشاچیان در بازی های المپیک ۲۰۱۶ خواهد بود بلکه یک میراث ماندگار برای مردم  شهر ریودوژانیرو است .
شایان ذکر است : ریودوژانیرو در ۲ اکتبر ۲۰۰۹ در ۱۲۱ امین نشست IOC بعنوان شهر میزبان بازی های المپیک ۲۰۱۶ برگزیده شد و المپیک ۲۰۱۶ در ۲۶ ماده ورزشی از ۵ تا ۲۱ آگوست ۲۰۱۶ در این شهر برگزار خواهد شد.


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ