سیاری:رسانه‌ها خط مقدم جنگ علیه دشمن می باشند

۳۰م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

Amir Kholoosi-5-56.jpg

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: اگر امروز چهره نیروی دریایی ارتش در میان اذهان عموم مردم شناخته شده است، این امر مرهون تلاش های رسانه‌ها خصوصا رسانه‌ملی است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) امیر دریادار سیاری در مراسم تقدیر از رسانه ملی و قرارگاه رسانه ای رزمایش دریایی ولایت نداجا که به همت سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، با اشاره به تلاش دشمن برای حاکم شدن بر ذهن و قلب آحاد مردم در جنگ نرم، اظهار کرد: ابزار کار دشمن در این زمینه رسانه‌هاست و در این راستا تمام توان خود را پای کار آورده‌اند.

وی با بیان این‌که «امروز رسانه‌ها خط مقدم جنگ علیه دشمن می باشند» اظهار کرد: یکی از اقدامات دشمنان این آب و خاک در جنگ رسانه‌ای ، تلاش برای ناتوان نشان دادن جمهوری اسلامی به ویژه در عرصه نظامی است و چگونگی ایستادن در مقابل این هجمه هم از طریق رسانه‌هاست.

وی به دیدار سال قبل نیروی دریایی با فرماندهی معظم کل قوا و ابراز رضایت ایشان از برگزاری رزمایش ولایت ۹۰ اشاره و اظهار کرد: معظم له در سخنان خود برگزاری این رزمایش را کاری شیرین و به جا دانستند که اثرات ملی و فراملی داشت و در این میان سهم بزرگ این موفقیت، مربوط به صداوسیما و انعکاس مطلوب این رزمایش بود.

سیاری با اشاره به گنجانده شدن ۱۰ صفحه مطلب در کتاب ششم ابتدایی در خصوص دریا با کمک نیروی دریایی ارتش، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در دیداری که با ایشان داشتیم از این امر تقدیر و بر گسترش آن تاکید کردند.

وی با اشاره به مشکلات کار رسانه‌ای در دریا ، از گروه‌های خبری و مدیران رسانه ملی به سبب پوشش مطلوب رزمایش ولایت تقدیر کرد.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ