سیامند رحمان رسما با پرسپولیس قرارداد بست

۲۲م دیماه ،

سیامند رحمان قوی‌ترین مرد جهان و قهرمان پارالیمپیک لندن روز قبل رسما با پرسپولیس قراداد بست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و به نقل از پایگاه اینترنتی رسمی باشگاه پرسپولیس، سیامند رحمان نفر اول رقابت‌های سنگین وزن، وزنه‌برداری جهان در پارالیمپیک لندن و رکورددار جهان و پارالیمپیک عصر روز قبل (پنج‌شنبه) با محمد رویانیان دیدار کرد و پس از گفت‌وگویی یکساعته قرارداد پانزده ماهه وی با باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس به امضای طرفین رسید.

سیامند رحمان کە به واسطه علاقه خاص به پرسپولیس نسبت به عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس ابراز تمایل کرده بود، پس از رقابت‌های پارالیمپیک لندن توافقی شفاهی با محمد رویانیان داشت اما قراردادی بین طرفیت به امضاء نرسیده بود. رویانیان قصد داشت در سفر به ارومیه به شهرستان مهاباد و اشنویه رفته و ضمن تقدیر از سیامند رحمان، قراداد رسمی را به امضاء برساند اما مشغله کاری مانع از این سفر شد تا اینکه سیامند رحمان برائ رسیدگی به بعضی امور ورزشی خود به تهران آمد و روز قبل قرارداد قوی‌ترین مرد جهان با باشگاه پرسپولیس به امضای وی و مدیر عامل باشگاه رسید.

سیامند رحمان تا پایان اسفند ماه سال تحت قرارداد با باشگاه پرسپولیس خواهد بود و در رقابت‌های داخلی و برون مرزی با نام پرسپولیس به میدان خواهد رفت.

محمد رویانیان روز قبل در دیدار با سیامند رحمان گفت: ما افتخار می‌کنیم کە قهرمانانی مثل شما اینگونه به پرسپولیس عشق می‌ورزند و معتقدند پرسپولیس برائ اینکه یک باشگاه واقعی شود نباید مختص تیم فوتبال باشد و باید در رشته‌های مختلف ورزشی فعالیت کرده و بتوان از این طریق فعالیت‌های باشگاه را توسعه داد.

رویانیان خاطرنشان کرد: پرسپولیس پرطرفدارترین باشگاه در آسیا است و باید از پتانسیل آن و این همه هواداران استفاده برد. هواداران پرسپولیس لیاقت بهترین‌ها را دارند و حیف است کە پرسپولیس فقط به فوتبال محدود شود.

مدیر عامل پرسپولیس افزود: ما بر اساس سیاست‌های خود مبنی توسعه فعالیت‌های باشگاه اقدام به تشکیل تیم کشتی، تیم فوتسال بانوان و کانوپلو در لیگ برتر کشور کرده‌ایم و در رشته‌های گلبال و بسکتبال با ویلچر در لیگ دسته اول شرکت کرده‌ایم کە به مقام قهرمانی دست یافته و به لیگ برتر صعود کرده‌اند. ما همچنین در حد امکان از پرسپولیس زاهدان و پرسپولیس قائمشهر حمایت مالی و معنوی کردیم کە این تیم‌ها در رده بزرگسالان و پایه‌ها استان خود به مقام‌های برتر دست یافته‌اند و حتی مثل پرسپولیس زاهدان امکان حضور در لیگ دسته سوم کشور را دارند و از پرسپولیس ورامین نیز کە در لیگ دسته دوم کشور حضور دارد کمی حمایت کرده‌ایم و تیم فوتبال پرسپولیس «ب» توانسته پس از قهرمانی در رقابت‌های باشگاه‌های تهران در لیگ دسته سوم کشور به رده دوم جدول صعود کند. تیم کشتی ما در اولین سال فعالیت خود نایب قهرمان لیگ شده است. حتی تیم شطرنج ما در رقابت‌های باشگاهی تهران شرکت کرده و توانسته عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهد.

مدیر عامل پرسپولیس خاطر نشان کرد: ما افتخار می‌کنیم کە بهداد سلیمی، احسان حدادی و سیامند رحمان را به خدمت گرفته و از این قهرمانان استثنایی حمایت می‌کنیم تا مبادا به واسطه تحریم‌ها، اسپانسرهای خارجی خود را مثل احسان حدادی از دست داده و یا مثل بهداد سلیمی به واسطه عدم حمایت مالی باشگاه‌ها بدون تیم باشند. علاقه‌مندی این عزیزان به پرسپولیس برائ ما افتخاری است و امیدواریم بتوانیم در فصل تازه رقابت‌های دو و میدانی و لیگ وزنه‌برداری، تیم‌داری کنیم و با نفرات کامل در مسابقات شرکت نمائیم.

رویانیان به سیامند رحمان گفت: ما ۲۵ نمایندگی پرسپولیس در سراسر کشور و همچنین چهار نمایندگی پرسپولیس در چهار کشور دایر کرده‌ایم و یا مقدمات افتتاح آن را فراهم نموده‌ایم تا احتمالا در هفته جاری آن را در حضور رسانه‌ها افتتاح خواهیم کرد و بسیار علاقه‌مندیم قهرمانی مثل سیامند رحمان کە محبوبیت فوق‌العاده‌ای در استان آذربایجان دارد، نماینده و سفیر پرسپولیس در این استان باشد.

سیامند رحمان نیز خطاب به محمد رویانیان گفت: از اینکه قهرمانان ملی را حمایت می‌کنید بسیار از شما ممنونم. من علاقه خاصی به پرسپولیس دارم و خالصانه عنوان می‌کنم به پرسپولیس و هوادارانش عشق می‌ورزم و به عنوان یک هوادار پرسپولیس و همچنین یک مدال آور، از زحمات شما تشکر می‌کنم. ایده‌های شما واقعا جذاب است اما وقتی در پارالیمپیک رکورد جهان را شکستم از اینکه با خبر شدم مدیر عامل پرسپولیس برائم پیام تبریکی را منتشر کرده، بسیار خوشحال شدم و علاقه‌ام به حضور در پرسپولیس را بسیار راحت بیان کردم و امروز خوشحالم کە عضوی رسمی از خانواده بزرگ پرسپولیس هستم. واقعا از نتایج اخیر پرسپولیس خوشحال هستم و امیدوارم شما بتوانید پرسپولیس را به جایگاه واقعی‌اش برگردانید.

وی افزود: بسیار علاقه‌مند هستم روزی به اردوی پرسپولیس بروم و یکی از بازی‌هایش را در کنار هواداران از نزدیک تماشا کنم و امیدوارم بتوانم در مدت این قرارداد رکورد تازهی را به ثبت برسانم و آنرا در کتاب گینس به نام پرسپولیس ثبت کنم.

پدر سیامند رحمان در این ملاقات صمیمانه حضور داشت و محمد رویانیان پس از امضای قرارداد، شال و نشان پرسپولیس را به قوی‌ترین مرد پارالیمپیک لندن اهدا کرد.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ