سیدحسن خمینی نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری منتفی دانست

۲۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

isna-6-111.jpg

دبیرکل جمعیت مستقل ایران اسلامی با اشاره به دیدار اعضای این تشکل سیاسی با نوه امام(ره) گفت: سیدحسن خمینی نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری منتفی دانست.

قدرت‌علی حشمتیان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اعلام خبر دیدار جمعی از نمایندگان ادوار غرب کشور، جمعی از اعضای جمعیت مستقل ایران اسلامی و تعدادی از فعالان سیاسی با سیدحسن خمینی که شب قبل (پنجشنبه) انجام شد اظهار کرد: در این جلسه طی گزارشی از وضعیت سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور، خواسته شد که از بین هاشمی رفسنجانی، سیدحسن خمینی، ناطق نوری و سیدمحمد خاتمی یک نفر خود را در معرض انتخابات ریاست جمهوری قرار دهند.

این فعال سیاسی ادامه داد: سیدحسن خمینی در این جلسه طی سخنانی اظهار کرد که پیشنهادات دوستان که همه از دلسوزان نظام قابل توجه مسئولان قرار می‌گیرد. در حال حاضر تعداد نامزدها کم نیست که من وارد انتخابات شوم. وی همچنین خطاب به اشخاص حاضر در این جلسه گفت “شما با توجه به ارتباطی که با نامزدهای انتخاباتی دارید برای مشارکت بیشتر مردم در انتخابات تلاش کنید و ان‌شاءالله خواهیم دید که به یاری خداوند متعال و با درایت مقام معظم رهبری،‌ مسئولان، نخبگان و دلسوزان نظام مشکلات مردم حل می‌شود.

دبیرکل جمعیت مستقل ایران اسلامی افزود: در این جلسه تعدادی از نمایندگان ادوار غرب کشور نیز به ارائه گزارش پرداختند و مجید انصاری نیز سخنان کوتاهی انجام داد.

حشمتیان در پایان گفت: جمعیت مستقل ایران اسلامی و نمایندگان ادوار غرب کشور در سال قبل با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دیدار داشته‌اند و به زودی نیز با حجت‌الاسلام والمسلمین ناطق نوری و سیدمحمد خاتمی نیز دیدارهایی انجام می‌دهند.

در این دیدار، جمعی از نمایندگان ادوار و فعلان سیاسی از جمله علی‌کرم محمدیان، محمدجعفر آئین‌پرست، جلالی‌زاده، محمد محمدرضایی، سیدحسن موسوی، نقبایی، حسنی، ساداتیان، کریمیان، حبیب‌زاده، باقری، محمدعلی کریمی، موسوی اجاق، طجرلو، علیزاده، خوشبخت و برزگر به ارائه گزارش و بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ