سیدحسن نصرالله: ایران بر اساس مواضع خود در دفاع از ملت‌های منطقه از خواست مردم سوریه حمایت می‌کند

به گزارش خبرآنلاین، در این دیدار دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به هوشیاری مقاومت نسبت به تهدیدات رژیم صهیونیستی اظهار داشت مقاومت به دور از چالشها و تنشهای پیرامونی با قدرت در مقابل تهدیدات ایستادگی کرده و معادلات جدیدی را رقم خواهد زد.

سید حسن نصرالله ضمن تمجید از تلاشهای جمهوری اسلامی ایران در کمک به حل مسائل منطقه تصریح کرد: نقشه‌ها و طرح‌های خارجی علیه سوریه به بن رسیده اند و جمهوری اسلامی ایران براساس مواضع ثابت خود در حمایت و دفاع از حقوق ملت‌های منطقه، از خواسته‌های برحق مردم سوریه، حمایت کرده و بر ارائه راهکارهای سیاسی در حل بحران سوریه تأکید می کند.

وی بر آمادگی مقاومت به منظور خنثی سازی و مقابله با توطئه‌های محور آمریکا و رژیم صهیونیستی تاکید و اضافه نمود که امروز در سایه بیداری اسلامی در خاورمیانه وضعیت رژیم صهیونیستی بیش از هر زمان دیگری رو به ضعف و افول نهاده است.

دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به هوشیاری مقاومت نسبت به تهدیدات رژیم صهیونیستی اظهار داشت مقاومت به دور از چالش‌ها و تنش‌های پیرامونی با قدرت در مقابل تهدیدات ایستادگی کرده و معادلات جدیدی را رقم خواهد زد.

به گزارش مهر امیرعبداللهیان نیز در این دیدار گفت: با هوشیاری و همدلی مردم و دولت سوریه توطئه‌های خارجی علیه این کشور که به منظور مقابله با محور مقاومت صورت می‌گیرد به شکست انجامید و افزود ما اطمینان داریم که بشار اسد و مردم سوریه این مرحله را با موفقیت پشت سر خواهند گذاشت و راه مقاومت و حمایت از کشورهای مقاوم در منطقه را ادامه خواهند داد.

وی ضمن اشاره به اراده، عزم و مقاومت مردم لبنان گفت: مثلث مقاومت، ارتش و مردم لبنان نقش مهمی در پیروزی و تثبیت جایگاه مهم منطقه‌ای این کشور دارد و ما ضمن تجلیل از روحیه مقاوم مردم لبنان و سایر گروههای سیاسی، بر کمک مستمر لبنان درهمه عرصه ها تأکید می کنیم.

۲۷۲۱۹

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.