سید احمد خاتمی: ماهیت فتنه ولایت ستیزی است

۱۶اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

a.khatami.jpg

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان گفت: ماهیت فتنه ولایت ستیزی است و محال است این ماهیت تغییر کنند و عنصر ماندگاری انقلاب اسلامی اطاعت از ولایت است که در حماسه های مختلف امت حزب الله از جمله انتخابات و راهپیمایی ها به زیبایی به منصه ظهور رسیده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، آیت الله سید احمد خاتمی در مراسم سالروز شهادت علامه شهید مرتضی مطهری و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه با حضور فرماندهان، مسئولین و پاسداران رده های سپاه کرمان با بیان دیدگاه های شهید مطهری اظهار کرد: من شاگرد سال‌های ۵۶ و ۵۷ شهید مطهری بودم و شهید سه ماه قبل از شهادتش پیش بینی کرده بود که به دست فرقانی‌ها شهید می گردد و بالاخره هم مزد زحمات و تلاش‌هایش را که همان شهادت بود دریافت کرد.

خاتمی افزود: خدا به خاطر استقامت‌ها و پایداری‌های ما در ۳۴ سال انقلاب به ما پاداش داد و پاداش ما گذر انقلاب به سلامت از پیچهای خطرناک و حوادث بزرگ همچون ۲۱ بهمن ۵۷ است و پاسداران به عنوان حافظان دستاوردهای انقلاب در این زمینه نقش بسیاری دارند.

امام جمعه موقت تهران با پیشنهاد پاسداران به خودسازی، معنویت افزایی و اهتمام ویژه به عبادات و قرآن مهمترین عناصر انقلاب را عنصر اعتقاد و عنصر ولایت برشمرد.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان با بیان این‌که فتنه ۸۸ قله فتنه‌های مقابله با ولایت است، اظهار کرد: ماهیت فتنه ولایت ستیزی است و محال است این ماهیت تغییر کند و عنصر ماندگاری انقلاب اسلامی اطاعت از ولایت است که در حماسه های مختلف امت حزب الله از جمله انتخابات و راهپیمایی ها به زیبایی به منصه ظهور رسیده است.

عضو هیائت رییسه مجلس خبرگان گفت: در شرایط حساس جهانی و داخلی تبعیت محض از ولایت مهمترین و ضروری ترین وظیفه آحاد ملت خاصه دلسوزان است و مردم ما اثبات کرده‌اند که از قبل از انقلاب ولایت مدار بودند و امت شهید پرور با اعتقاد بر این‌که ورود به عرصه مقابله با ولایت ورود به عرصه خطرناک مبارزه با حیثیت ایران اسلامی است در مقابل همه فتنه ها ایستاده و می ایستد.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان در پایان خاطز نشان کرد: در بیان و رهنمودهای اخیر رهبری پیرامون انتخابات کلید واژه ها و عناصر اساسی وجود دارد که بایستی تبیین و مورد توجه قرار گیرد و از جمله عناصر حضور حداکثری، انتخاب آگاهانه و انتخاب اصلح است.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *