سیم‌کارت رایتل هفته دولت می آید

به گفته مدیرعامل اپراتور سوم سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل همزمان با هفته دولت در تهران و شهر کرج واگذار خواهد شد.
نود آی سی تی– حمید فرنگ با بیان اینکه هم‌اکنون در شهر کرج سیم کارت‌های اعتباری کسانی که در دور اول پیش ثبت‌نام کرده‌اند، واگذار شده است، گفت: حدود هفت هزار نفر در دور اول ثبت‌نام شهر کرج برای سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل ثبت‌نام کرده بودند که تقریبا همه این افراد سیم‌کارت‌های خود را دریافت کرده‌اند.
مدیرعامل رایتل افزود: سیم‌کارت‌های اعتباری اپراتور سوم با قیمت ۲۰ هزار تومان که ۱۲ هزار تومان شارژ دارد در اختیار مشترکان قرار خواهد گرفت.
وی عنوان کرد: در حال حاضر واگذاری به روز سیم‌کارت‌های دایمی و دیتای رایتل از طریق سایت در حال انجام است و براساس برنامه‌ای که در دست داریم سیم‌کارت‌های اعتباری در تهران و کرج به صورت به روز از طریق سایت رایتل به آدرس WWW.RIGHTEL.IR واگذار خواهد شد.
فرنگ گفت: در حال حاضر پین‌های کارت شارژ رایتل از طریق ATMهای بانکی و دفاتر مرکزی رایتل قابل دریافت است و در حال هماهنگی برای فروش کارت شارژ از طریق پوزهای فروشگاهی هستیم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا قیمت خرید کارت شارژها از طریق فروشگاه‌ها با قیمت روی کارت شارژ متفاوت است و مشترکان باید پول بیشتری بابت شارژ پرداخت کنند، گفت: مشترکان رایتل به هیچ وجه مبلغ اضافه‌ای بابت خرید کارت شارژ بیشتر از آنچه روی کارت نوشته نباید بپردازند و هر فروشگاهی که اقدام به فروش گران‌تر کارت شارژ بکند، از نظر ما متخلف است.مدیرعامل رایتل افزود: به احتمال زیاد کارت شارژهای این اپراتور با قیمت دو، پنج و ۱۰ هزار تومانی به بازار عرضه خواهد شد.

iTanalyze.ir

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.