سینماگران محدودیتی برای ارسال فیلم به جشنواره تجسمی فجر ندارند

۲۵م آذر ،

– دومین دوره فیلم های مستند هنرهای تجسمی در پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر برگزار می‌شود.

به گزارش هنرآنلاین سینماگران و مستند سازان می‌توانند فیلم‌های خود را با موضوع هنرهای تجسمی‌درباره یکی از شاخه‌های تجسمی‌(نقاشی، گرافیک، خوشنویسی، نگارگری، عکاسی، کاریکاتور، مجسمه سازی، تصویر گری و سفال و سرامیک ) و فیلموگرافی هنرمندان تجسمی‌(پرتره) و دیگر مستندهای خود را درمورد هنرهای تجسمی‌تا پنجم بهمن ماه به دبیرخانه پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی‌فجر ارسال کنند.

بخش فیلم مستند هنرهای تجسمی‌پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی‌فجر پنجم تا ۱۰ اسفند ماه سال جاری به دبیری علیرضا قاسم خان برگزار می‌شود.

سازمان‌های دولتی، ‌تهیه کنندگان بخش خصوصی و سینماگران می‌توانند با تکمیل فرم درخواست شرکت، ارائه یک نسخه کپی فیلم ( DVD )، یک قطعه عکس کارگردان و دو قطعه عکس از صحنه فیلم به دبیرخانه جشنواره در بخش فیلم مستند هنرهای تجسمی‌شرکت کنند.

برگزیدگان بخش فیلم مستند هنرهای تجسمی‌پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی‌فجر در بخش بهترین فیلم مستند، بهترین کارگردانی فیلم مستند و بهترین تحقیق و پژوهش فیلم مستند معرفی می‌شوند و از تصویر برداری و تدوین برتر تقدیر خواهد شد.

سینماگران محدودیتی برای ارسال تعداد فیلم مستند به بخش فیلم مستند پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی‌فجر ندارند اما آثار ارسالی نباید در اولین دوره بخش فیلم مستند هنرهای تجسمی‌که سال قبل برگزارشد، ارائه شده باشد.

سینماگران و علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند به دبیرخانه پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی‌فجر و یا به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.ivafestival.ir مراجعه کنند.

این اتفاق هنری در رشته‌های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، سفال و سرامیک، تصویر سازی، مجسمه سازی، پوستر، عکاسی و کاریکاتور و بخش مقالات علمی‌از ۱۴ بهمن تا ۱۲ اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.

هنرمندان برای شرکت در پنجمین دوره این رقابت هنری می‌توانند آثار خود را تا ۱۵ دی ماه از طریق پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.ivafestival.ir ارسال کنند.

پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی‌فجر به دبیری ˈسیدعباس میرهاشمیˈ از سوی مرکز هنرهای تجسمی‌با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی‌معاصر در تهران و استانها برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/۳۱


آخرین خبرها
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ